بی کلک

دختر 10 ساله‌ای که وحشی شد! +تصاویر

به گزارش بی کلک: آنا تریکت تا همین 9 ماه پیش, دختربچه ای آرام, دوست داشتنی و مهربان بود.

 

همه دوستانش او را خیلی دوست داشتند و خانواده اش هم با او هیچ مشکلی نداشتند. خودش هم از اینکه با خانواده و دوستانش وقت بگذراند, خیلی لذت می برد., اما همه چیز خیلی ناگهانی عوض شد. حالا 9 ماه است که او با هیچ کس ارتباط ندارد و به هر کسی که نزدیک او باشد مانند حیوانی وحشی, بدون هیچ دلیلی حمله ور می شود. به گفته والدینش, دختربچه 10 ساله نازنین‌شان, حالا مثل حیوانی شده که باید در قفس نگهداری شود. اما چطور چنین اتفاقی افتاد؟ همه چیز از یک عفونت گوش ساده شروع شد.

 

 

چند هفته بعد از بروز عفونت گوش, رفتار و شخصیت آنا کم کم عوض می شود؛ به طوری که دائم عصبی تر و پرخاشگرتر می شود. همچنین او دیگر نمی تواند نور را تحمل کند, حاضر نیست از خانه بیرون برود یا کسی را ببیند و بدتر از همه اینکه باور دارد دیگر نمی تواند راه برود, در حالی که پزشکان می گویند این باور درست نیست و او مشکلی در راه رفتن ندارد. به گزارش بی کلک بنابراین حتی در همان اتاق تاریکی که هست هم یا در رختخواب به سر می برد یا روی ویلچر است.

 

 

 

وقتی اعضای خانواده سراغش می رود حسابی قشقرق به راه می اندازد و حتی به زور باید به او غذا بدهند. پدرش تعریف می کند: «آنا طوری قشقرق به راه می‌اندازد که عابران خیال می کنند ما داریم با او بد رفتاری می کنیم. چندبار به همین دلیل با پلیس تماس گرفته بودند و پلیس به این خیال که در خانه ما, بدرفتاری با کودک اتفاق می افتد سراغمان آمد. حالا دیگر خانه ما برای پلیس شناسایی شده و اگر تماس دیگری داشته باشند, می دانند که موضوع از چه قرار است.»

 

 

 

به هرحال رفتار آنا عمدی نیست و او از نوعی بیماری خیلی نادر رنج می برد که ویروس عفونت گوش آن را فعال کرده است. بیماری ای که می تواند همه عمر او را درگیر کند.
همشهری