بی کلک

شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

به گزارش بی کلک شاید موقع صحبت کردن دوتا از اجزای صورت بیشتر از بقیه تاثیر گذار باشند.

 

اولی چشم ها و دومی فرم لب ها. لب ها آخرین دریچه هایی هستند که کلمات از آنها خارج می شوند. برای همین هم تاثیرگذاری‌شان زیاد است. اینکه چطور صحبت کنید و فرم دندان های شما تکمیل کننده این تاثیرگذاری هستند.

 

 

چهره خوانی در مورد فرم لب ها و تاثیری که روی شناخت شخصیت افراد دارند هم چیزهای زیادی گفته است. در مجموع فرم لب ها را می شود به سه شکل تقسیم کرد:
- لب های قلوه ای: منهای کسانی که این روزها علاقه زیادی به تزریق ژل و تغییر شکل لب هایشان به قلوه ای دارند اگر فرم طبیعی لب های کسی درشت و به اصطلاح قلوه ای باشد شخصیت زیبای آن فرد را نشان می دهد که با سخاوتمندی و گشاده‌دستی همراه شده است. به گزارش بی کلک این سخاوتمندی می تواند علاوه بر مسائل مالی و کمک به نیازمندان در مورد هر مساله ای باشد. این افراد اصولا به کمک کردن علاقه دارند. مورد بعدی مورد علاقه آنها صحبت کردن در مورد خودشان است. به همین جهت این افراد را می توان افرادی صادق و راستگو معرفی کرد. آنها از پنهان کاری متنفرند.
لب‌های نازک: اگر دوست یا آشنای شما لب های نازکی دارد توقع نداشته باشید که بتوانید خیلی زود با او صمیمی شوید چون در ابتدای امر زمان می خواهد تا بتواند شما را بشناسد و به شما اعتماد کند. اگر زیاد احساسات نشان نمی دهد نگران نباشید, او آدم بی احساسی نیست فقط نشان دادن اینکه چه حسی دارد با توجه به خویشتن گرایی ذاتی اش ممکن است کمی برایش سخت باشد. برای نزدیک شدن به او اصلا فیلم بازی نکنید و خودتان باشید. اگر مورد پسندش واقع شوید کم کم اجازه ورود به حریم شخصی اش را به شما خواهد داد. پس صبور باشید.
لب بالا نازک و لب پایین قلوه ای: منطقی است و البته به موقع هم از احساساتش استفاده می کند. خیلی وقت ها ممکن است عنان حرف زدن را در دستش بگیرد اما خوشبختانه خسته کننده نیست و سخنران خوبی محسوب می شود. می داند چه چیزهایی را به چه کسانی بگوید و حتی می داند که چگونه حرف بزند تا بتواند جای خودش را در دل دیگران باز کند. او ترفندهای خودش را برای متقاعد کردن دیگران دارد پس اگر خیلی زود شما را مجاب کرد زیاد تعجب نکنید!
همشهری