بی کلک

تاثیر فرم بینی روی اخلاق

به گزارش بی کلک درست است که تعداد بینی هایی که عمل می شوند روز به روز بیشتر می شوند, درست است که بر حسب تصادف بیشتر این بینی ها قوسی رو به داخل دارند, سر بالا هستند و کوچک اما از اول که همین شکلی نبوده اند!

 

 

آنها هم قبل از عمل برای خودشان داستان هایی داشته اند و رازهایی را برملا می کرده‌اند.
رازهایی از شخصیت صاحبان‌شان. کافی است سری به عکس های قدیمی فرد عمل شده بزنید تا با ویژگی های احتمالی شخصیت او از نزدیک دیدار کرده باشید.
- بینی بزرگ: صاحبان بینی های بزرگ آدم هایی قوی هستند با عزم هایی راسخ. تصمیمات‌شان به راحتی عوض نمی شود. اگر حرفی بزنند به آن عمل می کنند. عاشق خلاقیت هستند و ایده های نو و دوست دارند در هر زمینه‌ای ابتکار به خرج دهند.این آدم ها معمولا شخصیت های تاثیرگذاری هستند. آدم هایی که بقیه دوست دارند شبیه آنها باشند و از ایشان الگو بردارند.
بینی کوچک: ویژگی هایی که برای افراد دارای بینی های کوچک گفته شده بعید است که از روی حسادت نباشد! چهره خوانان می گویند آنهایی که بینی های کوچکی دارند در تصمیمات شان سست عنصر هستند و باری به هرجهت. هر طرف که باد بیاید آنها هم به همان سمت می روند. به گزارش بی کلک علاوه بر این گفته می شود که این افراد ضعیف هستند و دوست دارند به بقیه تکیه کنند. با این حساب احتمالا تمام اروپایی ها آدم هایی هستند که دوست دارند به بقیه اتکا کنند و ما ایرانی ها هم خیلی خوب هستیم!
- بینی‌های نوک تیز: این افراد علاقه چندانی به رعایت آداب و رسوم ندارند. ممکن است از اینکه ببینید بدون هیچ مقدمه ای با شما احساس صمیمیت  می کنند شوکه شوید اما این اخلاق آنهاست! از اعتماد به نفس عجیب و غریب آنها هم تعجب نکنید چون بینی‌شان به آنها اجازه بی پروا بودن را می دهد.
- بینی عقابی: حساس است و باید مرتب حواس تان به او باشد تا دلخور نشود؟ گاهی وقت ها حق به جانب به نظر می رسد؟ یا اصلا گاهی وقت ها خودخواه می شود؟ حرص‌تان را هم در می آورد؟ اصلا چرا این قدر در مورد هر چیزی دو دلی به خرج می دهد؟ طبیعی است جواب‌تان به این سوالات مثبت باشد وقتی که بینی او عقابی است.
همشهری