بی کلک

بیوگرافی مجید رضوی و دانلود بهترین آهنگ های این خواننده

مجید رضوی یکی از خوانندگان جوان و آینده‌ داری است که به تازگی کار خود را شروع کرده است.

مجید رضوی به واسطه‌ صدای خوب و هنرش توانست خیلی زود در بین مردم، شهرت و محبوبیت بالایی را پیدا کند.

این خواننده اصالتا کرمانشاهی، متولد 28امین روز از اردیبهشت سال 1376 و ساکن تهران است.

 

زندگی کاری و هنری مجید رضوی

مجید رضوی مسیر کار حرفه‌ای و شهرت خود را از سال 1399 با همکاری با مسعود جهانی شروع کرد.

موسیقی، صدا و آهنگ‌های جذابش به سرعت در بین مردم گسترش یافت و شنیده شدند تا مجید رضوی در اسفندماه سال 1400 اولین کنسرت خود را در تهران برگزار کند.

استقبال بی‌نظیر از مجید و صدایش باعث شد تا کنسرت‌های او روزبه‌روز بیشتر شود و در سایر شهرهای ایران نیز کنسرت برگزار کند.

علاقه شدید این خواننده به موسیقی و خوانندگی باعث شد تا مجید رضوی خوانندگی را از سن 20 سالگی آغاز کند و با آشنایی با افرادی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری روی خوانندگان جوان هستند، همکاری خود را با آن‌ها شروع کرد.

مجید رضوی با این که در سن 20 سالگی خوانندگی را شروع کرده بود اما برای انتشار اولین آهنگ خود تا سال 1399 صبر کرد و با انتشار آهنگ دسته گل، یک شروع قدرتمند را استارت زد.

آهنگی که نه تنها در زمان انتشار مورد استقبال قرار گرفت بلکه همچنان جایگاه خود را در بین مخاطبین خود حفظ کرده و بعد از آن آهنگ قرارداد همکاری سرمایه‌گذاران با مجید دائمی شد تا مجید رضوی به فعالیت خود با تمام قدرت ادامه دهد.

بعد از شروع قدرتمند مجید رضوی با آهنگ دسته گل، نوبت به کارهای جدید دیگری از این خواننده رسید و قطعه‌ها و آهنگ‌های زیبا و جذاب بعدی که هر کدام ارزش شنیدن دارند، منتشر شد. آهنگ‌هایی به نام نگین قلبمی، پنج صبح، طلا، منم، بالاخره و… برخی از کارهای شنیدنی مجید رضوی هستند.

قطعا این آهنگ‌های زیبا را حداقل یک بار هم که شده شنیده‌اید و همچنین می‌توانید این آهنگ‌ها را با کیفیت بالا از سایت ته موزیک دانلود کنید.

تنظیم بیشتر آهنگ های مجید رضوی را مسعود جهانی بر عهده داشته است؛ اما همکاری با سایر تنظیم کنندگان مثل میلاد ترابی، امیر پدرام نیز در برخی از آهنگ‌های او وجود دارد.

مجید رضوی بعد از مشهور شدن و انتشار آهنگ‌های خود، با بسیار از هنرمندان و خوانندگان دیگر نیز همکاری کرد و آثار و آهنگ‌های درخشان‌تری را به جا گذاشتند. سهراب پاکزاد، میثم ابراهیمی، فرزاد فرخ و… از جمله خوانندگان و هنرمندانی هستند که مجید رضوی با آن‌ها همکاری داشته است.

همچنین ترانه و آهنگسازی‌های زیادی را از خواننده‌های محبوب مثل فرزاد فرخ و… را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

 

زندگی شخصی مجید رضوی

اطلاعات زیادی راجب زندگی شخصی مجید رضوی در دسترس نیست و تنها موضوعی که می‌توان به آن اشاره کرد مجرد بودن مجید رضوی است.

همچنین مجید رضوی در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت دارد که شما نیز می‌توانید او را دنبال کرده و انتشار و روند کاری آهنگ‌های او را از پیج شخصی‌اش دنبال کنید. Majidrazavi آدرس پیج اینستاگرامی این خواننده محبوب است.

 

دانلود آهنگ‌های مجید رضوی

شما می‌توانید دانلود تمامی آهنگ های مجید رضوی را با بالاترین کیفیت از سایت ته موزیک انجام دهید و از شنیدن موزیک های این خواننده لذت ببرید.