خانه » دسته‌بندی نشده » نخستین گفتگو با بازیگر نقش حضرت ابوالفضل (ع) + عکس

نخستین گفتگو با بازیگر نقش حضرت ابوالفضل (ع) + عکس

01
بهادر زمانی بازیگر نقش حضرت ابوالفضل (ع) در فیلم رستاخیز که اولین تجربه‌ی بازی‌اش را مقابل دوربین داشته است، بعد از نمایش فیلم رستاخیز در کاخ جشنواره فیلم فجر گفت: همه ما علاقه ویژه‌ای نسبت به این شخصیت داریم و…

  بازیگر نقش حضرت ابوالفضل (ع) در فیلم رستاخیز با بیان اینکه نقش شخصیت بسیار بزرگی را بازی کرده است، اظهار امیدواری کرد: توانسته باشد به خوبی نقش‌اش را اجرا کرده باشد.

بهادر زمانی که اولین تجربه‌ی بازی‌اش را مقابل دوربین داشته است، بعد از نمایش فیلم «رستاخیز» در کاخ جشنواره فیلم فجر گفت: همه ما علاقه ویژه‌ای نسبت به این شخصیت داریم و خوشحالم که این شانس را داشتم که بتوانم این نقش را بازی کنم. تنها خواست خدا بود و اگر بعد از این هم هیچ فعالیت بازیگری نداشته باشم، همین برایم کافی است.

وی که آماده حضور در نشست خبری فیلم شد با تقدیم نقشش به امام زمان (عج)، خاطرنشان کرد:‌ امیدوارم امام عصر (عج) از این نقش‌آفرینی راضی باشد.

02

نمایش فیلم‌سینمایی «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش با نمایش چهره‌ی حضرت ابوالفضل (ع) همراه شد.

صبح 16 بهمن ماه نمایش‌های سی و دومین جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره‌ فیلم فجر 92 با نمایش فیلم «رستاخیز» آغاز شد، فیلمی که گفته می‌شود سرانجام با تایید برخی مراجع عظام توانست چهره‌ی حضرت ابوالفضل را نشان بدهد.

پیش از این در سریال «مختارنامه» اجازه داده نشد که چهره‌ی حضرت ابوالفضل به نمایش درآید.

.

مطلب پیشنهادی

نکته های مهم جنسی خانمها -ویژه آقایان

نکته های مهم جنسی خانمها – ویژه آقایان دوست دارید همسرتان را همیشه علاقه‌مند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.