تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

عکس جای مشت فرانک ریبری روی صورت آرین روبن

عکس جای مشت فرانک ریبری روی صورت آرین روبن

این هافبک هلندی پس از یک دوره مصدومیت دو ماهه در ماه های نوامبر و دسامبر تلاش کرد پس از تعطیلات فوتبال آلمان با آمادگی مضاعف به بازیها بازگردد و بتواند در کسب قهرمانی این فصل بوندس لیگا به تیم کمک کند.
ولی حاشیه هایی که سبب شده نام باشگاه اصطلاحا به اف سی هالیوود در رسانه های اروپایی تغییر کند ، این بار هم مانع از حضور ۹۰ دقیقه ای او در زمین می شدو در اکثر بازیهای ژانویه از روی نیمکت بازیها را تماشا کرد و نمایش نه چندان امیدوار کننده اش در بازیهایی که به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد، چندچهره صاحب نام و پیشکسوت فوتبال آلمان از جمله اولاف تون و ماریو باسلر را به واکنش واداشت.
آنها در گفتگوهای مطبوعاتی و تلویزیونی صراحتا خواهان حذف او از بایرن شدند و فرانتس بکن باوئر مدیر افتخاری باشگاه هم به شکل تلویحی اشاره کرد بایرن نیازی به بازیکنی با خصوصیات روبن ندارد.
به این ترتیب شکستهای هفته های نخست نیم فصل دوم تا حدی توجیه شد تا اینکه روبن که به گفته هاینکس هنوز نمی توانست بازیکن ۹۰ دقیقه ای باشد، در دیدار دوستانه با انگلستان یکی از بهترین بازیهای تمام عمرش را انجام داد وبا دوگلی که به ثمررساند ستاره بی چون وچرای میدان بود.پس از بازی  روبن با انتقاد از سیستم بازی بایرن به طعنه گفت دوست دارد دربازگشت به المان دی وی دی بازی مقابل انگلستان را برای مدیران باشگاه کپی کند!
اما پنالتی که روبن در بازی با دورتموند در دقایق پایانی خراب کرد، بهانه تازه ای به منتقدان داد و فضا را به ضرر روبن در رختکن تغییر داد و تنشهای تازه ای ایجاد کرد .
اوج این تنش ها در بازی رفت بایرن و رئال مادرید بود که به درگیری فرانک ریبری با روبن دررختکن انجامید.دردقایق پایانی نیمه اول بازی وقتی فرانک ریبری پشت ضربه کاشته قرار گرفت، روبن از او میخواهد ضربه را به تونی کروس واگذار کندکه درتمرینات روی این ضربات خوب کار کرده بود. ریبری با عصبانیت از زدن ضربه منصرف می شود و کروس هم توپ را با فاصله به بیرون می زند . ریبری با این بهانه در رختکن با روبن درگیر می شود ومشتی حواله صورت روبن می کند که به گونه ای او برخورد می کندو با دخالت هم تیمی ها غائله تمام می شود. به گفته منابع مطلع هر دو بازیکن صبح روز بعد از بازی به دفتر اولی هوینس احضار شده و ریبری بخاطر رفتاری که در رختکن داشته مقصر شناخته شده و جریمه می شود.سخنگوی باشگاه بایرن مونیخ در پاسخ پیگیری های خبرنگار روزنامه بیلد این ماجرا را تکذیب نکرد اما از ارائه اطلاعات تکمیلی هم خودداری کرد و گفت :«هر اتفاقی در رختکن رخ داده همان جا می ماند و نباید به بیرون درز پیدا کند»

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.