تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

حسام نواب صفوی: مشغول کار آموزی وکالت هستم

حسام نواب صفوی: مشغول کار آموزی وکالت هستم

به گزارش خبرنگار سینمایی برنا، حسام نواب صفوی بازیگر فیلم انیمیشن تهران ۱۵۰۰در جشنواره سی ام فیلم فجر تنها در همین فیلم حضور داشت.او علت حضور در این اثر را فیلمنامه خوب آن دانست و یاد آور شد: ۱۵۰۰ اولین انیمیشنی است که با این سبک و سیاق در ایران تولید شده و بسیار خوشحالم که من هم سهمی در این انیمیشن داشتم.

نواب صفوی در این انیمیشن نقش یک جوان عاشق پیشه را بازی کرد، نقشی که بارها در فیلم ها تکرار کرده بود. او درباره تکراری شدن نقش هایش گفت: شاید به این دلیل من  بیشتر در این نقش ها بازی می کنم، چون مخاطب عام با این نقش وکاراکتر من ارتباط برقرار می کند. ولی من انواع و اقسام نقش ها را در کارنامه کاری خود دارم. مثل لطفعلی خان زند ،سید جمال اسد آبادی،حضرت اسماعیل و… ولی درست است من بیشتر در این نقش ها بازی می کنم چون مخاطب سینمایی خود را می شناسم.

وی در ادامه علت کمرنگ شدن خود در عرصه های بازیگری را تمرکز در وکالت ادگستری دانست وگفت:مشغول کار آموزی وکالت هستم! با توجه با اینکه هم رشته سینما خواندم و هم وکالت، دوست دارم در رشته وکالت هم فعالیت داشته باشم.
نواب صفوی افزود : پیشنهاد برای بازی دارم ولی در حال حاضر بازیگری نمی کنم، این بدان معنا نیست که بازیگری را کلا کنار گذاشته باشم بعداز فارغ شدن از کار آموزی وکالت دوباره بازیگری را شروع می کنم.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.