تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

تصاویر چکامه چمن ماه و پژمان بازغی در فیلم «خیابان یک طرفه»

تصاویر چکامه چمن ماه و پژمان بازغی در فیلم «خیابان یک طرفه»

ساخت موسیقی فیلم «خیابان یک طرفه» توسط کاوه یغمایی آغاز شد.

به گزارش شبکه ایران، گروه تولید فیلم «خیابان یک طرفه» به کارگردانی اسماعیل فلاح پور و تهیه کنندگی امیر پورکیان با کاوه یغمایی برای ساخت موسیقی فیلم به توافق رسیدند و این خواننده قرار است چند ترانه را نیز در فیلم بخواند.

به گفته پورکیان تهیه کننده، ترانه تیتراژ پایانی کار نیز توسط خود یغمایی در کانادا در حال ضبط است و طی ۱۰ روز آینده آماده خواهد شد.

یغمایی که اواخر اسفند سال گذشته به ایران بازگشته تاکنون با هنرمندان زیادی در آلبوم‌های مختلف موسیقی به عنوان آهنگساز، نوازنده گیتار، فلوت، کیبورد، درامز و پرکاشن همکاری کرده است.

تدوین این فیلم نیز به تازگی توسط مستانه مهاجر به پایان رسیده است و طبق برنامه ریزی ها فیلم جدید فلاح پور اواخر ماه جاری آماده پخش خواهد شد.

این فیلم با دوربین سونی دیجیتال F3 و با ساختاری سینمایی تصویربرداری شده است.پژمان بازغی، جعفر دهقان، سیاوش خیرابی، مهرداد مقیمی، علی عبادت طلب و چکامه چمن ماه و لادن طباطبایی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

«خیابان یک طرفه» داستان زندگی مراد (بازغی) را روایت می کند که پس از هفت سال آزادی از زندان متوجه می شود شرکایش برایش پاپوش درست کرده اند تا اینکه… .

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: مجری طرح و مدیر تولید: فریبا خلیلی، نویسنده قصه اولیه: علیرضا احدی، بازنویسی نهایی: طلا معتضدی، صدابردار: هادی معنوی، مدیر تصویربرداری: بابک بذرافشان، طراح گریم: شهرام خلج، طراح صحنه و لباس: قاسم ترکاشوند، مشاور رسانه ای: امین داداشی، جانشین تهیه: ایرج مقیمی، مهدی پورکیان، عکاس: مژده لباسچی، اسپشیال: حمید رسولیان.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.