تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

این توانایی را داریم که «قلاده های طلا» را در ایالات متحده هم اکران کنیم!

این توانایی را داریم که «قلاده های طلا» را در ایالات متحده هم اکران کنیم!

محمد خزاعی تهیه کننده فیلم سینمایی «قلاده های طلا» این روزها شرایط لازم برای اکران خارج از کشور این فیلم را فراهم کرده و به شبکه ایران می گوید در صورت تخصیص سوبسید فرهنگی این توانایی را دارد که فیلمش را حتی در ایالات متحده هم اکران کند. بخشهایی از گفته های خزاعی را در ادامه می خوانید:

بودجه ای معقول صرف تولید شد

«قلاده های طلا» اگرچه در زمره پروژه های فاخر جای می گیرد اما برخلاف بسیاری از این پروژه ها مخاطب پسند هم بود و هم در تهران و هم در شهرستانها فروش خوبی داشته است. اگر به لحاظ بودجه ای هم مقایسه کنیم، «قلاده های طلا» تنها ۲ میلیارد هزینه برداشت که این رقم در برابر هزینه های هفت هشت میلیاردی که برای بسیاری از آثار فاخر صرف میشود واقعا رقمی معقول است.

بعد از اکران داخلی، اکران خارجی در دستور کار قرار می گیرد

فیلم به لحاظ تصویری قابلیتهای خاص خود را دارد ضمن اینکه کشش دراماتیک هم باعث شده «قلاده های طلا» توانایی این را داشته باشد که مخاطبانی از طیفهای مختلف را به سینماها بکشاند. فیلم هنوز در شهرستانها روی پرده است و بلافاصله بعد از پایان اکران داخلی، اکران جهانی آن را شروع می کنیم.

این توانایی را داریم که فیلم را در ایالات متحده هم اکران کنیم

لبنان اولین کشور خارجی است که «قلاده های طلا» در آن اکران خواهد شد ضمن اینکه یک مراسم افتتاحیه هم برای این اکران انجام می شود. بعد از آن هم اکرانهای اروپایی را در دستور کار قرار خواهیم داد. روسیه و انگلستان از جمله کشورهایی هستند که «قلاده های طلا» را در آنها اکران خواهیم کرد. اگر مسئولان سینمایی همکاری لازم را با ما داشته باشند و سوبسیدهای فرهنگی به ما تعلق گیرد این توانایی را داریم که فیلم را در ایالات متحده هم اکران کنیم.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.