تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

اگر یک رابطه عاشقانه می خواهید این مقاله را بخوانید!!

اگر یک رابطه عاشقانه می خواهید این مقاله را بخوانید!!

اکثر دخترها و پسرها وقتی وارد رابطه عاشقانه می شوند نمی دانند چگونه باید رفتار کنند. آنها نمی دانند در فکر طرف مقابل چه می گذرد و همیشه نگران این هستند که موجبات ناراحتی عشق خود را فراهم کنند. خیلی از رابطه ها به دلایل رفتارهای ناخواسته از هم پاشیده می شود. اما برخی قوانین کلی وجود دارد که  دانستن  آنها بهتان کمک می کند جلوی اشتباهات را گرفته و از آغاز یک رابطه عاشقانه لذت ببرید.

در زیر ده توصیه بهتان می کنیم که با عمل کردن به آنها راهتان با شریک زندگی تان هموار می گردد.

۱ – دانستن ظرفیت و خط قرمزهای شریک خود

همه آدمها وقتی در مکان های عمومی قرار می گیرند در مورد رفتارهای شریک خود حد و حدودی دارند. شما باید اینها را بشناسید مثلا در مورد گرفتن دست ها، عشق ورزی کردن حد و حدود خود را بشناسید و از ان تخطی نکنید.

۲ – یک روز در هفته

یک روز در هفته را برای وقت گذارندن با هم در نظر بگیرید و کس دیگری را دعوت نکنید. قرارهای دو نفره و از قبل برنامه ریزی شده برای هر رابطه سالمی لازم است.

۳ – خفقان هرگز

با هم بودن عالی است؛ اما نه مثل دوقلوهای بهم چسبیده که همیشه با هم هستند. به حریم خصوصی هم احترام بگذارید و اگر او می خواهد زمانی را برای خودش تنها باشد به خواسته اش اهمیت دهید.

۴ – تا وقتی که زمانش نرسیده در مورد آینده صحبت نکنید

برای یک مرد هیچ چیز مثل برنامه ریزی برای  ازدواج زمانی که هنوز به طور کامل آماده نیست او را دلزده نمی کند. اگر او از صحبت کردن در مورد این موضوع طفره می رود، فکر نکنید نمی خواهد با شما باشد. بلکه او هنوز آمادگی کامل ندارد که تصمیمش را عملی کند.

۵ – خانم ها شما هم همراه او و دوستانش شوید

منظورمان این نیست که مانند یکی از دوستان مجرد او شوید، اما اگر وقتی همراه او و دوستانش هستید احساس راحتی داشته باشید او خوشحال خواهد شد.

۶ – اما خانم ها نباید خودتان را فراموش کنید

دوستان قدیمی خود که قبل از آشنا شدن با او داشتید را رها نکنید. اگر روزی رابطه تان پایان یافت شما به حمایت دوستان قدیمی نیاز دارید؛ اما اگر در دوران نامزدی دوستان خود را نادیده گرفته یا باعث رنجش آنها شده باشید یعنی حمایت آنها را از دست داده اید.

۷ – هیچ چیزی را از همدیگر مخفی نکنید

لزومی ندارد در مورد شیطنت های جوانی یا یک رابطه کوتاه بی ثمر توضیح بدهید، اما اگر قبلا وارد رابطه جدی بی فرجام با کسی شده بودید بهتر است قبل از اینکه شما دو نفر را در خیابان با هم ببیند خودتان همه چیز را تعریف کنید.

۸ – سخت گیر نباشید

فقط به خاطر اینکه او به یک دختر که از خیابان رد می شده نگاه کرده جار و جنجال راه نیندازید. عاقل باشید او منظوری از نگاه کردن به مردم در خیابان ندارد. دقیقا مثل بازیگری که شما دوستش دارید  و بدین معنی نیست که می خواهید با آن بازیگر باشید!

۹ – با وقار و جدی رفتار کنید

 این رابطه قرار است آغاز یک عمر زندگی باشد نه یک رابطه دو روزه! پس لزومی ندارد که از همان ابتدا در مورد رابطه جنسی صحبت کنید؛ مسائل مهم تری در آغاز وجود دارد. اینگونه ارتباطات را می توانید به بعد موکول کنید.

۱۰ – بازی حدس و گمان را ترک کنید

در مورد احساسات خود واضح و روراست صحبت کنید. رک بودن در مورد احساسات از بسیاری از کشمکش ها جلوگیری می کند. او را مجبور نکنید در مورد منظور شما به حدس و گمان خود رجوع کند. احساس واقعی خود را به زبان بیاورید.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.