تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

اعتراض بازیکنان استقلال به شرایط مالی

اعتراض بازیکنان استقلال به شرایط مالی

گل: بازیکنان شاخص استقلال پس از پیروزی امروز مقابل صبا که با نتیجه خیلی خوبی هم به دست آمد نارضایتی خود را نسبتا به شرایط مالی استقلال اعلام کردند.
اولین بازیکنی که درباره شرایط مالی صحبت کرد مجتبی جباری بود که عقیده داشت با وجود نمایش خوب بازیکنان استقلال در طول فصل، فتح یک جام و حضور در کورس قهرمانی آنها شرایط بسیار نامناسبی به نسبت سایرین دارند.

جباری در مورد مشکلات مالی استقلال گفت: بخاطر فشردگی مسابقات برخی از بازیکنان مصدوم شدند، کیانوش رحمتی عمل جراحی کرد، تیموریان مصدوم شد و در نهایت با تلاش بازیکنان جام قهرمانی را گرفتیم بنابراین اگر از بازیکنان قدردانی نکنند در حق آنها ظلم شده است. برای آنکه پول گرفتن به آدم بچسبد یک زمان مخصوصی دارد و نباید این زمان بیشتر شود. مسئولان باید به استقلال که یک تیم مردمی است بیشتر کمک کنند.
اما این تنها اظهارنظر استقلالی‌ها نبود مهدی رحمتی در پایان بازی زمانی که تیم در حال ورود به رختکن بود با صدای بلند منصور پورحیدری مورد خطاب قرار داد و گفت:« اگر پول ندارید بگویید من از جیم پاداش بازی را بدهم.»
رحمتی که عصبانی به نظر می‌رسید گفت:« برد و باخت در تیم ما هیچ تفاوتی ندارد و ما هیچ وقت پول نمی‌گیریم اگر اینطور است بگویید که من خودم  پاداش بازیکنان را از جیب بدهم.»
پرویزمظلومی هم در کنفرانس مطبوعاتی از مشکلات مالی تیم استقلال یاد کرد و گفت:‌ هنوز مسئولان باشگاه به تعهدات خود در قبال بازیکنان عمل نکرده و بخش اعظمی از پیش قرارداد مربیان و بازیکنان استقلال باقی مانده است. مسئولان باشگاه به دنبال این هستند که مشکلات حل شود تا بازیکنان با روحیه مضاعف در دیدارهای پیش رو به میدان بروند. متاسفانه مشکلات زیاد است و آقای فتح الله زاده برای تاریخ سی‌ام این ماه چک‌های زیادی دارد!
به نظر می‌رسد روابط نه چندان مناسب وزارت ورزش و علی فتح‌الله‌زاده علت اصلی افزایش فشارهای مالی به استقلال است.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.