تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

آدل احساسش را با آهنگهایش بیان می کند!

آدل احساسش را با آهنگهایش بیان می کند!

آدل فقط از طریق موسیقی می تواند احساسات درونی اش را بیان کند.

بسیاری از آهنگهای آلبوم “۲۱” که آخرین و جدیدترین آلبوم این خواننده ۲۳ ساله است، تجربیات تلخ این خواننده هنگام جدایی از عشق سابقش را بیان می کند و آدل ادعا می کند که فقط از طریق آهنگهایش می تواند احساسات واقعی و درونی خود را بازگو کند.

او گفت:”من هیچ وقت نمی توانم درباره احساساتم صحبت کنم . اگر با کسی که عاشقش هستم مشکلی پیدا کنم و بخواهم با او جدی صحبت کنم ، اصلا” نمی توانم احساسات درونی وآنچه را که می خواهم به زبان بیاورم ، فقط می خندم و یا گریه می کنم. در هنگام حرف زدن هیچ وقت لغتهایی که لازم دارم را پیدا نمی کنم.”

اما آدل ادعا می کند که وقتی ترانه می نویسد لغات و جملاتی که برای بیان احساساتش به آنها نیز دارد ، خود بخود به ذهنش می رسند و گاهی اوقات خودش هم نمی داند این اشعار و ترانه ها از کجا می آیند.

او به نسخه آمریکایی مجله “ووگ” گفت:”من اصلا” نمی دانم این اشعار از کجا به ذهنم می رسند. من معمولا” شعر و کتابهای ادبی نمی خوانم.”

“دامنه لغات و میزان دانش من درباره زبان و ادبیات اصلا” زیاد نیست. مخصوصا” وقتی صحبت می کنم دامنه لغات من بسیار محدود و کم است. اما وقتی ترانه می نویسم و احساساتم را از طریق نوشتن این ترانه ها بیان می کنم انگار مغزم ناگهان فعال می شود و اشعار و جملات بسیار زیادی به ذهنم می رسد .”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.