تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان

چندی پیش ماجرای سفر رامبد جوان و همسرش به کانادا و به دنیا آوردن فرزندشان در آنجا بسیار خبرساز شد. تا جایی که رسانه‌های بسیاری به این موضوع پرداختند. پس از انتشار اخباری در این‌باره، سرانجام مجری خندوانه سکوت خود را شکست و صحبت‌هایی راجع به سفر خود مطرح کرد.

جوان در مصاحبه‌ای گفت «علت سفرم اکران فیلم «قانون مورفی» نبوده است. من آمده‌ام به مونترال و ضمناً این فیلم را هم در اینجا به نمایش می‌گذاریم».

 

فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان

عکس نوردخت فرزند رامبد جوان

فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا و در روز سی و یکم تیر ماه سال یک هزار و سیصد و نود و هشت در کانادا به دنیا آمده است و عکس نوردخت فرزند رامبد جوان نگار جواهریان در کانادا را در این مقاله از سایت بی کلک خواهید دید.

رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا صاحب یک فرزند دختر به اسم نوردخت جوان شدند که حضور رامبد جوان و همسرش در کانادا از همان روزهای اول ورود این زوج هنرمند به این کشور با حواشی بسیاری روبرو شد و حال باید انتظار کشید که به دنیا آمدن نوردخت فرزند رامبد جوان در کانادا، می تواند نقطه پایانی بر حواشی حضور رامبد و نگار در کانادا باشد.

در ماه اسفند 1397 خبر باردار شدن نگار جواهریان از شوهرش رامبد جوان در فضای مجازی منتشر گردید و در یک مراسم خبر بارداری و دختر دار شدن خود را داد و چند روز بعد رامبد جوان این خبر را تایید کرد و امروز 31 تیر 1398 نوردخت فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا متولد شد.

 

فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.