تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

سکس خشن و روش های درمان آن

در هر دو جنس مرد و زن تمایل به رابطه ی جنسی خشن یا سکس خشن میتواند وجود داشته باشد.

بطور کلی بعضی از افراد به رابطه جنسی خشن گرایش دارند و از سکس خشن حتی لذت هم می برند.

کلی تمایل و لذت از خشونت در روابط جنسی به شرط لذت برای فاعل نشانه سادیسم جنسی و برای مفعول به شرط لذت نشانه مازوخیسم جنسی است.

در صورتی که هر دو طرف موافق باشند، می توانند با رعایت کردن حد و مرزها این نوع رابطه جنسی را داشته باشند و از سکس خشن لذت ببرند.

گاهی اوقات خانم ها از خشونت همسرشان در روابط جنسی گله مند هستند و گاهی این خشونتها تا حدی بوده که باعث اسیب جدی شده است ، لذا تمایل به رابطه ی جنسی خشن جزء خواسته های مشروع تلقی نمیشود.

 

رابطه ی جنسی خشن
رابطه ی جنسی خشن

رابطه جنسی خشن

ویژگی های شخصیتی افراد و سلیقه آنها در هر زمینه ای متفاوت است و به همین اندازه تمایلات و سلیقه جنسی افراد هم ممکن است با هم تفاوت داشته باشد.

بعضی ها رابطه جنسی آرام و رمانتیک را دوست دارند و بعضی ها هم گرایش به سکس خشن دارند.

اینکه چه عملی در این نوع رابطه بکار گرفته می‌شود، دقیقا مشخص نیست، اما فرض را بر آن می‌گذاریم که در طی این رابطه هیچگونه آسیبی به طرفین نمی‌رسد.
در غیر این صورت مسئله کاملا متفاوت است و هیچ یک از موارد این مقاله درمورد شما ونوع ارتباطی که دارید صدق نمی‌کند.
زمانی که با توافق همسرتان شروع به تجربه این رابطه می‌کنید، باید چند قانون را رعایت کنید:
۱. هرگز در طول رابطه نخندید.
۲. هرگز در طول رابطه معذرت خواهی نکنید.
۳. هرگز به حالت مهربان و آرام معمول خود بازنگردید.
۴. به یکدیگر آسیب نزنید.

تفاوت رابطه جنسی خشن با اختلال روانی

رابطه جنسی خشن الزاما نشان دهنده اختلالات شخصیتی نیست. هیچ قانونی در رابطه با طبیعت انسانی وجود ندارد که شیوه صحیح برقراری عشق بازی با همسر را تعیین کند.
درصورتی که رابطه جنسی برای هریک از شرکای جنسی دردناک باشد و لذت بردن یکی از طرفین به قیمت آسیب رسیدن به دیگری باشد، این رابطه صحیح نخواهد بود. زیرا به محض اتمام آن، نفر دوم احساس خواهد کرد که مورد سوء استفاده قرار گرفته است.
بنابراین برای تشخیص مرز اختلال جنسی و یک گرایشی طبیعی به این نوع رابطه خشن باید موارد زیر را در نظر گرفت:
۱. یک رابطه سالم شامل احترام، علاقه و عشق متقابل است. هیچ کس نمی‌خواهد در رابطه خشنی دخیل باشد که همسرش با زنان بد رفتاری می‌کند یا بالعکس، یا از آسیب زدن به دیگران لذت می‌برد. زیرا این تمایلات دقیقا مساوی با سادیسم هستند.
۲. فردی که به سادیسم یا مازوخیسم مبتلا باشد، تنها از طریق آزار رساندن یا آزار دیدن می‌تواند به اوج لذت جنسی برسد.
در نتیجه داشتن این نوع رابطه خشن برای او یک ضرورت است.
رابطه جنسی باید مثبت باشد. این رابطه راهی برای بیان علاقه، میل و محبت است و نباید از آن برای آزار رساندن به انسان دیگر استفاده شود.
بنابراین در صورتی که هر دو نفر شما از وجود مقداری خشونت در رابطه جنسی خود با همسرتان لذت می‌برید، اصلا جای نگرانی نیست. این تمایلی است که شما دارید و باید به آن احترام بگذارید.
یک قانون کلی را در مورد روابط جنسی خود به یاد داشته باشید، مهمترین چیزی که در مورد این نوع رابطه خشن یا هرنوع دیگری از رابطه جنسی وجود دارد این ضرورت است که هر دو نفر باید از آن لذت ببرند.

 

رابطه ی جنسی خشن
رابطه ی جنسی خشن

علت تمایل به رابطه ی جنسی خشن از نوع مازوخیسم (خودآزاری جنسی)

معمولا فردی که از آسیب فیزیکی و تحقیر شدن در رابطه ی جنسی احساس لذت میکند ، این تمایل از دوران کودکی و بلوغ وی شکل گرفته دانشمندان بر این عقیده اند که افرادی که در مراحل رشد خود در خانواده تحقیر شده اند یا نادیده گرفته شده اند این رویه را نیز در روابط جنسی ادامه میدهد و در خیالپردازیهای جنسی خود از رابطه ی جنسی خشن احساس رضایتمندی می کنند.

 

آموزش صحیح رابطه جنسی خشن

اگر به تازگی با رابطه جنسی خشن آشنا شده‌اید و برای بار اول می‌خواهید آن را تجربه کنید، چند نکته‌ زیر را در نظر داشته باشید:

۱. درخواست کنید

اگر برای اولین بار قصد مطرح کردن این موضوع را دارید، صبر کنید تا در موقعیتی مناسب این کار را انجام دهید. مثلا زمانی که درمورد رابطه جنسی صحبت می‌کنید یا وقتی که صحنه‌ای مشابه را در یک فیلم می‌بینید، آنگاه از همسرتان بپرسید که نظرش در مورد این ایده چیست؟

۲. حد و حدود را تعیین کنید

اگر همسرتان با تجربه رابطه جنسی خشن موافق است، قبل از انجام آن ابتدا روی حد و مرز‌های ایمن توافق کنید. بدون حد و مرز هیچ یک از شما نخواهید دانست که دیگری از چه چیز لذت می‌برد.
همچنین می‌توانید با همسر خود بر سر یک کلمه توافق کنید که اگر در طول رابطه هر کدام از شما آن را بیان کرد، سریعا همه چیز متوقف شود. بنابراین اگر در جایی از رابطه یکی از شما احساس ناراحتی کردن عمل در حال انجام متوقف خواهد شد.

۳. آرام باشید

آرام گرفتن قبل از رابطه جنسی به خصوص از نوع خشن آن می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. به هر طریقی که می‌توانید ابتدا خود و همسرتان را ریلکس کنید تا در حین سکس دچار تنش یا اضطراب نشوید.

۴. کشیدن مو‌ها

کشیدن مو‌ها می‌تواند حس خوبی در این نوع رابطه خشن ایجاد کند. دست‌ها را داخل مو‌های همسر خود ببرید و بکشید، این کار اگر به درستی انجام شود می‌تواند بسیار تحریک آمیز باشد. دقت کنید که باید تعادل را رعایت کنید، باید با کشیدن مو‌های او احساس دردی خوشایند ایجاد کنید.

۵. از دندان هایتان استفاده کنید

به آرامی گردن او را گاز بگیرید، سپس کم کم به سمت پایین بروید و سینه و شکم را با دندان‌های‌تان تحریک کنید. همچنین اگر خانم هستید، بسیاری از مردان دوست دارند که با ناخن به کمر آن‌ها بکشید. بنابراین در مورد خواسته‌های همسر خود در رابطه جنسی خشن سوال کنید.

۶. ضربه بزنید

بله، وانمود کنید که او دختر بچه‌ کوچک بدی است، او را با این عنوان صدا بزنید. سپس او را روی زانوان خود خم کنید و به پشت او ضربه بزنید. می‌توانید با این کار رد انگشتان خود را روی بدن او ببینید. این اتفاق یکی از مهم‌ترین بخش‌های این نوع رابطه خشن است.
درخواست کنید، به او بگویید چه کار باید بکند و چه کار نباید بکند، با صدای بلند با او حرف بزنید، گاهی دستور بدهید. این کار لحظات را داغ‌تر می‌کند. بعضی پوزیشن‌های رابطه جنسی برای رابطه خشن مناسب هستند، زیرا در آن‌ها یک نفر دستور می‌دهد و دیگری فرمان می‌پذیرد. بنابراین در پوزیشن‌هایی قرار بگیرید که یک نفر مدیریت می‌کند و همزمان دستور بدهید، سیلی بزنید، مو‌های او را بکشید و ….
رابطه ی جنسی خشن
رابطه ی جنسی خشن

برخی از تخیلات جنسی افراد مبتلا به مازوخیسم جنسی

تحقیر شدن حین رابطه ی جنسی
علائم :

لذت بردن از مورد فحاشی قرار گرفتن از الفلظ رکیک در رابطه ی جنسی

بسته شدن دستان و پاها و مورد آزار فیزیکی قرار گرفتن
علائم :

خودداری از برقراری رابطه ی جنسی تا زمانی که به اجبار همراه باشد

 

رابطه ی جنسی بدون ملایمت روحی
علائم :

عدم تمایل به معاشقه و پیشنوازی در رابطه

مورد تجاوز قرار گرفتن یا رابطه ی جنسی به اجبار و تمایل به رابطه ی جنسی همزمان
علائم :

خودداری از برقراری ارتباط جنسی تا زمانی که به اجبار همراه باشد

برخی تمایلات دیگر که نمیتوانیم مطرح نمائیم چرا که میتواند باعث ایجاد برانگیختگی در افراد مبتلا به این اختلال باشد.

علت تمایل به خشونت در رابطه ی جنسی در افراد مبتلا به سادیسم جنسی ( لذت از آزار دادن فرد مقابل )

معمولا افرادی که مورد خشونت جنسی ( تجاوز جنسی ) قرار گرفته اند یا شاهد صحنه هایی از این قبیل بوده اند حس انتقام جوئی در آنها منجر به آن می شود به رابطه جنسی خشن تمایل پیدا کنند ، اما بدان معنا نیست همه افرادی که چنین تمایلی دارند لزوما مورد تجاوز قرار گرفته اند چرا که عواملی نظیر پورنوگرافی ، تنوع گرائی ، رابطه با افراد مختلف نیز میتواند
زمینه ساز چنین میلی در افراد شود.

 

با همسری که رابطه خشن می‌خواهد چه کنم؟

با همسر خود در رابطه با تمایلات خود صحبت کنید.
اگر به این نوع رابطه علاقه‌مندید، می‌توانید با تعیین حد و مرز‌هایی آن را به تجربه‌ای متنوع و لذت بخش تبدیل کنید، اما در غیر اینصورت عدم تمایل خود را با همسرتان حتما در میان بگذارید.
هرگز نگران از بین رفتن صمیمیت و علاقه متقابل به علت رد درخواست او نباشید. زیرا هیچ فرد سالمی تنها از یک روش انجام رابطه جنسی لذت نمی‌برد و شما می‌توانید در کنار هم روش‌های دیگری را امتحان کنید که هر دو از آن لذت ببرید.

 

برخی از تخیلات جنسی افراد مبتلا به سادیسم جنسی

میل به خشونت
میل به ارتباط های چند گانه
میل به سوزاندن و آسیب به اندامهای جنسی مفعول
میل به آزار کودکان

 

رابطه ی جنسی خشن
رابطه ی جنسی خشن

برخی نشانه های این افراد علاقه مند به سکس خشن

برقراری ارتباط جنسی با افراد متعدد و آسیب رساندن فیزیکی به آنها ، عدم تمایل به معاشقه و پیشنوازی، اعتیاد به پورنوگرافی
هر چه فرد مفعول بیشتر احساس نارضایتی از درد و آسب وارده کند ، این افراد بیشتر احساس رضایتمندی میکنند و لذت بیشتری میبرند.

درمان مبتلایان به سادیسم و مازوخیسم جنسی

مبتلایان به این اختلال میتوانند با مراجعه به مراکزمشاوره درمانی رفتارهای جنسی و سکس تراپیست ها با کمک روان درمانی بینش مدار یا شرطی سازی انزجاری نسبت به درمان اقدام نمایند در این بین همسر نقش مهمی ایفا میکند. همچنین روش هایی مانند مدیریت و ارزیابی الگوهای تحریک آمیز و خودکارآمدی، و همچنین درمان هایی مانند توانبخشی و آموزش مهارت های اجتماعی استفاده می شود.

مازوخیسم  از چه چیزی لذت می برد؟

تمرکز اصلی این جنون غیرطبیعی، تحقیر، ضرب و شتم، ننگ یا رنج به هر شیوه است. اعمال آزار و اذیت، که ممکن است توسط یک شریک جنسی درخواست شود، عبارتند از قفل کردن، بستن چشم ها، لگد زدن، اذیت، ضرب و شتم، شوک الکتریکی و تحقیر.
فروید معتقد است که آزار و اذیت ناشی از تغییر تخریب تخیلی است.

چنین افرادی ممکن است در دوران کودکی تجربه ای داشته باشند که متقاعد شده اند که درد برای لذت جنسی است. مازوخیسم احساس جدایی می کنند، فکر می کنند پشتیبانی ندارند و هیچ کس آنها را درک نمی کند.

 

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.