تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

به این ۷ دلیل باید هر روز رابطه جنسی داشته باشید!

هر شب رابطه جنسی داشتن خیلی مفید است. ما نمی گوییم، علم گفته! خیلی از زوجین همیشه در مورد اینکه چه میزان رابطه جنسی خوب است یا اینکه چقدر رابطه جنسی طبیعی است سوال میپرسند. در این مقاله به این سوالات از دیدگاه علمی پاسخ میدهیم. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی بی کلک باشید.

 

Image result for ‫رابطه جنسی صمیمانه‬‎

رابطه زناشویی زیاد

نزدیکی زیاد با همسر

چقدر رابطه جنسی داشته باشیم؟

1. پایین آمدن احتمال ابتلا به سرطان پروستات در مردان

در تحقیقاتی که توسط مدرسه پزشکی هاروارد انجام شد، مشخص شده است که مردانی که بیشتر به انزال میرسند تا 22 درصد احتمال کمتری وجود دارد که به سرطان پروستات دچار شوند. البته هنوز دلیل این امر مشخص نیست.

2. خیلی خیلی کمتر سرما میخورید

محققان دانشگاه “ویلک” در پنسیلوانیا کشف کرده اند که افرادی که حداقل 2 بار در هفته سکس داشته اند آنتی ژن های بیشتری مثل ایمونوگلوبولین نوع A در بدنشان ترشح شده که منجر به افزایش توانایی بدن در مقابله با سرما خوردگی و آنفلونزا میشود.

Related image

3. رابطه جنسی باعث جوانی و اعتماد به نفس میشود

در تحقیقی که توسط محققان اسکاتلندی انجام شد. تعداد زیادی از ناظران سن 3500 نفر آمریکایی و اروپایی را تخمین زدند که پس از آنالیز نتایج مشخص شد که افرادی که حداقل سه بار در هفته رابطه جنسی داشته اند، 7 تا 12 سال جوان تر از کسانی که 2 بار در هفته رابطه داشته اند به نظر میرسیدند. همچنین میزان اعتماد به نفس مخصوصا درباره زندگی زناشویی در این افراد بسیار بالا تر بود.

4. رابطه جنسی گرفتگی های قاعدگی را کاهش میدهد

در مطالعه ای که در سال 2000 انجام شد، 9 درصد از 1900 نفری که مورد آزمایش قرار گرفتند، صرفا برای کاهش گرفتگی های دوره قاعدگی، خود ارضایی میکردند. همین موضوع یکی از شواهد تاثیر رابطه جنسی بر کاهش گرفتگی ها در دوران قاعدگی است.

5. رابطه جنسی باعث افزایش قدرت باروری میشود

در تحقیقاتی دیگر که در یکی از مراکز معتبر باروری دنیا انجام شد، مشخص شده است که میتواند باعث افزایش آمادگی سیستم ایمنی بدن شما جهت بارداری شود. این امر (آماده شدن سیستم ایمنی بدن) یکی از مهم ترین عوامل در باروری و باردار شدن است.

6. کاهش فشار خون و افزایش قدرت کنترل استرس

در یک پژوهش علمی دیگر که در سال 2005 انجام شد، محققان به این نتیجه رسیدند که افرادی که رابطه جنسی همراه با دخول داشته اند (رابطه واژنی) فشار خون کمتر و کنترل بیشتری بر روی اعصاب و استرس خود دارند. همچنین نوع و کیفیت رابطه نیز تاثیر زیادی دارد، بطوری که افرادی که رابطه جنسی بدون دخول داشته و یا کسانی که خود ارضایی میکنند، از چنین اثراتی بهره مند نمیشوند.

7. رابطه جنسی میتواند شما را یک نابغه کند!

تحقیقات مختلفی از دانشگاه های مریلند و سئول کره جنوبی اثبات کرده اند که موش هایی که رابطه جنسی بیشتری داشته اند، استرس کمتر داشته و از آنجایی که استرس کارایی مغز را پایین میاورد، این موش ها باهوش تر عمل کرده اند.

بنابراین حداقل در تئوری و طبق تحقیقات معتبر دانشگاهی، هر روز رابطه جنسی داشتن میتواند قدرت باروری شما را افزایش دهد، کمتر مریض خواهید شد و مغزی مثل یک نابغه را برای شما به ارمغان میاورد. فکر کنم چیزی که میشه نتیجه گرفت اینه که، سکس شما را به یک ابر قهرمان تبدیل میکند!


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.