تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

پوست خود را شاداب کنید!!

IMG08362788
بررسی های جدید دانشمندان نشان می دهد که هر فرد اگر توجه خاصی به “رژیم غذایی” خود داشته باشد و نوع خوراکی هایی را که می خورد بررسی کند می تواند به شناخت خوبی از خود برسد.

اگر از فرصت های لازم برای پوست خود استفاده کنید می توانید همیشه و در هر سنی از شفافیت و شادابی در پوست خود برخوردار باشید و هیچگونه مشکلات پوستی در خود نداشته باشید.
بررسی ها نشان می دهند،  همیشه پوست خود را مرطوب نگه دارید و اگر پوستتان خیلی خشک است، آن را کمی مرطوب و چرب کنید. برای حفظ شادابی و موها نیز باید از نرم‌کننده‌های مناسب و شامپوهای روزانه که ملایم‌تر از دیگر شامپوهاست، کمک بگیرید.
گفتنی است شستن صورت و بویژه دور چشم‌ها با صابون در طولانی‌مدت می‌تواند باعث چروکی بیش از حد و “خشکی پوست” شود بنابراین شست‌وشوی ساده پوست با آب برای تمیز‌کردن صورت موثر است و برای پاک‌کردن آرایش هم استفاده از پاک‌کننده‌های سبک مواد آرایشی مناسب خواهد بود.
مطالعات اخیر محققان نشان می دهد پوست یک کارخانه فعال است که مدام با ترکیبات و اعمال شیمیایی انجام شده در بدن خود را نشان می دهد و دچار تغییرات و حالات زیادی می شود و مراقبت و محافظت از پوست نقش زیادی در نشان دادن چهره جوان و شادابی در پوست ما دارد.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.