تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

پیام تبریک سعید جلیلی به حسن روحانی

متن پیام تبریک سعید جلیلی به حسن روحانی

پیام تبریک سعید جلیلی به حسن روحانی

سعید جلیلی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با صدور پیامی به حجت‌الاسلام حسن روحانی به عنوان رئیس‌جمهور منتخب تبریک گفت.

متن پیام سعید جلیلی به شرح زیر است:

جمهوری اسلامی ایران این میراث بزرگ امام راحل بار دیگر در 24 خرداد 1392 جمهوریت خود را بر مبنای گفتمان اسلام ناب به رخ جهان کشیده و نمایشی پرشکوه از انتخابات ازاد را بر مبنای الگوی مردم سالاری دینی نشان داد.

با سپاس بیکران به درگاه الهی و با قدردانی از ملت بزرگ ایران که با حماسه ای دیگر پشتوانه ای سترگ را برای اقتدار، سربلندی و پیشرفت نظام خلق کرد و با تشکر و تبریک به رهبر فرزانه انقلاب به خاطر تمهید این حماسه بزرگ، برای رئیس جمهور منتخب مردم برادر گرامی جناب حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جهت دفاع از آرمان ها و حقوق ملت ایران و اعتلاء و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی موفقیت می کنم و به ایشان برای کسب اعتماد ملت ایران صمیمانه تبریک عرض می کنم.

با تشکر خاضعانه از ابراز لطف همه عزیزان که اهداف و برنامه های مرا به اهداف و آرمان های انقلاب نزدیک تر دانسته و به آن رأی دادند، تقاضا دارم با حفظ حضور هوشمندانه در صحنه انقلاب، رئیس جمهور منتخب را در پیشبرد گفتمان انقلاب اسلامی و اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت رسانی به مردم یاری نمایند.

You might also like
1 Comment
  1. مهدی says

    اقاس جلیلی شما می دانستید که رای زیادی ندارید
    شما بخود را خراب کرید

Leave A Reply

Your email address will not be published.