تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

فیس بوک دلیل تکه تکه شدن زن جوان توسط همسرش!! + عکس

[highlight]یک مرد 31 ساله به نام “دریک مدین” بعد از آنکه عکس  های خود که توسط همسرش جنیفر آلفانسو 26 ساله درفیس بوک به اشتراک گذاشته شده بود مشاهده کرد پس از درگیری و نزاع با مرگ جنیفر پایان یافت.[/highlight]

این مرد 31 ساله حادثه ای تلخ را در فیس بوک رقم زد ، او پس از به قتل رساندن همسرش از جسد بی جان همسرش که در مقابل دوربین آن را تکه تکه می کرد عکس و فیلم تهیه کرد و سپس تصاویر و فیلمها را در صفحه فیس بوک همسرش برای دوستان و آشنایان وی به اشتراک گذاشت.

ed5c965571

مطالب خواندنی:

“دریک” با نوشتن پیامی در صفحه فیس بوک همسرش مبن بر اینکه بزودی پلیس او را دستگیر خواهد کرد دلیلکشتن عشق زندگی اش را اینگونه بیان کرد ، من عشقم را کشتم چون نمیخواستم زندگی مشترکمان متزلزل شود این کار را انجام دادم امیدوارم مرا درک کنید.

پس از مشاهده عکس ها توسط خانواده درجه اول “جنیفر” در فیس بوک، آنها با مطلع کردن پلیس بعد از مراقبت به منزل پلیس دریک در حالی که سرگرم جمع آوری وسایل خود بود دستگیر شد.

پس از باز جویی پلیس جسد تکه تکه شده جنیفر از باغچه حیاط پشت منزل مسکونی شان در “میامی ” پیدا شد.

در جلسه دادگاهی که روز گذشته در میامی آمریکا برگزار شد دریک مدین براساس حکم قاضی به جرم قتل عمد و ترویج خشونت در صفحات اجتماعی به اعدام محکوم شد.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.