تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

احسان علیخانی، ممنوع الورود به استودیوی جام جم؟!

احسان علیخانی، ممنوع الورود به استودیوی جام جم؟!

شنیده های موثق خبرنگار ما حکایت از آن دارند که مجری محبوب این روزهای تلویزیون در کمال تعجب اجازه ورود به جام جم را ندارد و برهمین اساس نیز برنامه خود را در استودیویی خارج از صدا و سیما اجرا می‌کند!

به گزارش «بانی فیلم»، احسان علیخانی از ابتدای ماه رمضان امسال با «ماه عسل» توانسته مخاطبان زیادی را پای شبکه سوم سیما بنشاند. برنامه ای با طرفداران پر و پا قرص و هواداران دو آتشه و علاقه مندانی از اقشار مختلف جامعه و همین توافق جمعی به شمار دوستداران آن افزوده است. این نکته را با مروری به نظرات وارد بر اخبار و مطالب مربوط به ماه عسل و مجری آن به خوبی درخواهید یافت، اما تلویزیون که به مدد محبوبیت علیخانی، ویژه برنامه های پربیننده ای را در ایام نوروز و ماه رمضان برای مخاطبان خود تدارک دیده و می بیند، به دلایل نامشخصی اجازه ورود علیخانی را به سازمان جام جم نمی دهد. شنیده می شود او به همین علت برنامه های اخیر خود را در استودیویی خارج از جام جم جلوی دوربین می برد.

You might also like
2 Comments
 1. سارا says

  چرا فقط دوس دارین ی خبری بزنین آخه مگه میشه کسی که رابه را برنامه های نوروز و رمضانو اجرا میکنه اونم با این همه مخاطب صدا و سیما باش مشکل داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. فاطمه says

  میشه یه مقدار منطقی باشید ؟!
  احسان علیخانی اجازه ی ورود به جام جم رو نداره ؟؟! این یعنی با صدا و سیما مشکل داره …
  خب اگه اینطور باشه …
  چرا 30 شب بهش پخش زنده داده شبکه 3 ؟؟؟

Leave A Reply

Your email address will not be published.