خانه » عمومی » اخبار » رونمایی مشاور تغذیه هوشمند + عکس

رونمایی مشاور تغذیه هوشمند + عکس

«لوس ایکس 2 تاچ تی وی» اولین دستگاهی است که می‌تواند از طریق مشاهده چهره اشخاص، وضعیت سلامت، موادغذایی، میان وعده‌ها و نوشیدنی‌هایی که برای آنها بی ضرر است را پیشنهاد کند.

Luce X2 Touch TV «لوس ایکس 2 تاچ تی وی» نام دستگاهی است که در ایتالیا راه‌اندازی شده است، این دستگاه در واقع یک مشاور هوشمند تغذیه‌ای است که به اینترنت متصل است و در موقع خرید، سلامت بدن خریدار را تجزیه و تحلیل می‌کند تا محصول مناسب را به کاربر پیشنهاد کند.

این دستگاه هوشمند قادر است میان وعده‌ای مطابق با سن و سلامت کاربر را به وی پیشنهاد کند یا در صورتی که کاربر از دستگاه در مورد موادغذایی انتخاب شده سوال کند با در نظر گرفتن وضعیت جسمی کاربر آن را رد یا تایید کند.

Luce X2 Touch TV دارای یک صفحه نمایش 22 اینچی است و مجهز به یک سیستم تشخیص چهره است که فرد را از طریق آن تجزیه و تحلیل  می‌کند و می‌تواند سن، خلق و خو و نیازمندی‌های بدن کاربر را تشخیص دهد و بر اساس این معیارها دستگاه میان وعده‌ای مناسب را به کاربر پیشنهاد می‌کند؛ برای مثال اگر شخصی که دارای اضافه وزن است درخواست قهوه با سه قند داشته باشد باید صبر کند تا دستگاه بعد از بررسی سلامت بدن او درخواست وی را تایید یا رد کند.

حتی کاربر می‌تواند از دستگاه وضعیت سلامت خود را جویا شود و نتیجه آن را بر روی صفحه نمایش ببیند؛ این اولین دستگاه هوشمندی است که می‌تواند از طریق مشاهده چهره اشخاص، وضعیت سلامت، موادغذایی، میان وعده‌ها و نوشیدنی‌هایی که برای آنها بی ضرر است را پیشنهاد کند.

news1(400)

news1(401)

news1(402)

news1(403)

news1(399)

.

مطلب پیشنهادی

آلبرت اینشتین در سن 3 سالگی (عکس)

آلبرت اینشتین در سن 3 سالگی (عکس)

عکسی که در ادامه می بینید مربوط به آلبرت انیشتین، یکی از بزرگ ترین فیزیکدانان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.