خانه » عمومی » کنسرت های خوانندگان معروف در هتل های آنتالیا در نوروز 99

کنسرت های خوانندگان معروف در هتل های آنتالیا در نوروز 99

نوروز یک مناسبت مهم و بزرگ است که در بسیاری از کشورهای جهان جشن گرفته می شود. به مناسبت آغاز سال جدید و شروع بهار و رستاخیز طبیعت مردم گرد هم جمع می شوند و به رقص و پایکوبی می پردازند. در همه شهرهای ایران و بسیاری از کشورهای همسایه، جشن ها و کنسرت های متعددی برگزار می شود و مردم به تماشای هنرنمایی شخصیت های محبوب خود می روند. امسال هم مثل هر سال کنسرت های متعددی در کشورها و شهرهای خارجی از جمله آنتالیا برگزار می شود و همین یک عامل موثر در محبوبیت تور آنتالیا نوروز 99 است. آزانس های مسافرتی مثل سلام پرواز گزینه های متنوعی را برای سفر به آنتالیا در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. افرادی که در این تور شرکت می کنند می توانند با یک پرواز نسبتا کوتاه به یک شهر ساحلی زیبا با هتل های متنوع و جذاب برسند و علاوه بر استراحت در ساحل و تجربه و تفریحات مختلف، به کنسرت خوانندگان مورد علاقه خود نیز بروند. در ادامه جذاب ترین کنسرت های نوروزی خوانندگان معروف در هتل های آنتالیا می پردازیم.

چرا باید در کنسرت های نوروزی هتل های آنتالیا شرکت کنیم؟

در ایام عید، معروف ترین خوانندگان ایرانی در کشورهای اطراف کنسرت برگزار می کنند. از دبی تا باکو، از استانبول تا سلیمانیه، هر جا که بروید جشن و کنسرتی بر پا است و تعدادی از خوانندگان مشغول هنرنمایی هستند. غالبا همه آن ها در شهرها و کشورهای مختلف می چرخند و سعی می کنند در همه مقاصد محبوب ایرانی ها برنامه ای داشته باشند.

تور آنتالیا یکی از محبوب ترین گزینه ها برای همه ما است. آژانس های مسافرتی برنامه های ویژه ای برای این شهر دارند و طیف متنوعی از هتل ها را در غالب پکیج های مختلف به مشتریان خود ارائه می دهند. پرواز های متعددی به مقصد این شهر برگزار می شود و امکانات رفاهی آن برای افرادی که می خواهند چند روزی را به تفریح و استراحت بپردازند، عالی است. هر جا که تجمع گردشگران ایرانی بالا باشد، تعداد کنسرت ها هم بیشتر می شود و از این رو، در نوروز 99 شاهد تعداد زیادی کنسرت خواهیم بود.

اما با وجود این تنوعی که در شهرها و کشورها و مقاصد گردشگری می بینیم، چرا باید آنتالیا را انتخاب کنیم؟ دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد. از قیمت مناسب این سفر و عدم نیاز به ویزا که بگذریم، رفاه و اسرتاحت می توانند مهمترین دلایل باشند. شهری که سواحل ماسه ای و آبی بی نظیر مدیترانه را در اختیار گردشگران می گذارد، حتی بدون جشن و کنسرت هم جذاب است! این شهر علاوه بر طبیعت و سواحل زیبا، به هتل هایش معروف است. هتل های 5 ستاره Uall که تمامی امکانات رفاهی را در اختیار مهمانان می گذراند. در ساحل اختصاصی این هتل ها می توانید آفتاب بگیرید، شنا کنید یا به دیگر ورزش های دریایی بپرازید. استخر روباز و سرپوشیده در اختیارتان خواهد بود و رستوران هتل 24 ساعته در حال خدمت رسانی است. پارک آبی، سونا، اسپا، باغ اختصاصی و هزار و یک ویژگی جذاب دیگر در این هتل ها انتظارتان را می کشد. بنابراین می توانید نوروز خود را با مجموعه ای از بهترین امکانات رفاهی و تفریحی در آنتالیا سپری کنید و در کنار همه این ها، شبی را نیز در کنار هم وطنان به تماشایی هنرنمایی خواننده مورد علاقه تان بنشینید.

کدام خواننده ها در نوروز 99 در آنتالیا کنسرت دارند؟

برنامه های نوروزی متعددی در آنتالیا برگزار می شود. قبل از این که به کنسرت ها برسیم، کمی به برنامه های کوچک تر می پردازیم. هر هتل بزرگی دیسکو و بار اختصاصی خود را دارد و وقتی تعداد مهمانان ایرانی آن زیاد باشد، قطعا موزیک های ایرانی هم در آن پخش خواهد شد. به تناسب هتلی که انتخاب می کنید، برنامه سرگرمی های شبانه متفاوت است اما در هر صورت می توانید مطمئن باشید که شب ها حوصله تان سر نخواهد رفت! از این گذشته، برنامه های تحویل سال هم در کلاب ها و بارهای مختلف انجام می شوند که می توانید در آن ها شرکت کنید. اما فهرست خوانندگانی که نوروز 99 در آنتالیا برنامه اجرا می کنند به شرح زیر است:

  • شادمهر عقیلی، 5 فروردین، اکسپو سنتر آنتالیا. هزینه تقریبی بلیت: بین یک و نیم تا دو و نیم میلیون تومان
  • لیلا و سحر، 8 فروردین، سالن چاپیتو در هتل لند آف لجندز ، هزینه تقریبی بلیت: بین هفتصد هزار تومان تا یک میلیون و دویست هزار تومان
  • اندی، 9 فروردین، سالن چاپیتو در هتل لند آف لجندز، هزینه تقریبی بلیت: بین هفتصد هزار تومان تا یک میلیون و دویست هزار تومان

برنامه جشن ها و کنسرت های نوروزی آنتالیا را با هم بررسی کردیم. برای برنامه ریزی سفر لیست قیمت تورهای نوروز را مشاهده کنید. پکیج های متنوعی برای تان تدارک دیده شده است که می توانید از میان آن ها انتخاب کنید. هتل ها و پرواز های مورد نظرتان را پیدا کنید و با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید. آن ها تمامی راهنمایی های لازم را برای تدارک یک سفر نوروزی عالی در اختیارتان خواهند گذاشت.

.

مطلب پیشنهادی

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر لحظه آخر مرجعی معتبر برای تورهای گردشگری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.