تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

بررسی تخصصی و تست تویوتا Aygo مدل ۲۰۱۸ ( Toyota Aygo )

تویوتا Aygo مدل 2018 ( Toyota Aygo )

Image result for ‫تویوتا Aygo‬‎

نسل دوم تویوتا Aygo با رشد 25 میلی متری در  طول و کاهش 5 میلی متری در ارتفاع مواجه بوده است . پس از این تغییرات طول و ارتفاع این خودرو به ترتیب به 3455 و 1460 میلی متر رسیده است . Aygo در مقایسه با پسرعموهای فرانسویش به علت افزایش 8 میلی متری فاصله بین چرخ ها (track) و بهره گیری از  گرافیک X در نمای جلو ، چهره ای به مراتب جذاب تر دارد . طراحی متفاوت در نمای عقب نیز سبب شده است تا خودرو بزرگ تر از آنچه که هست به نظر بیاید .

موتور 3 سیلندر یک لیتری با قدرت 68 اسب بخار و گشتاور 95 نیوتن متر وظیفه تامین نیرو محرکه برای این کامپکت شهری را بر عهده دارد . به لطف این پیشرانه و کاهش ضریب درگ تا 0.29 ، مصرف سوخت Aygo در یک بازه اقتصادی قرار دارد ، تنها 4.1 لیتر به ازای پیمودن 100 کیلومتر !

در کابین نیز شاهد استفاده از یک کنسول ساده ذوزنقه ای هستیم که کاملا با ماهیت اقتصادی خودرو هماهنگ است . تغییر ابعاد ، افزایش 29 لیتری فضای بار را سبب شده است . صفحه نمایش 7 اینچی لمسی و دوربین دید عقب از دیگر امکانات نسخه استاندارد Aygo می باشد .

در این ویدئو به بررسی مشخصات ظاهری و فنی تویوتا Aygo مدل 2018 ( Toyota Aygo ) می پردازیم و در تست رانندگی با این خودرو ، نقاط ضعف و قوت آن را بررسی می کنیم.

مجله اینترنتی بی کلک

 

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.