تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

آشکار شدن نسل بعدی مدل AMR استون مارتین

شرکت استون مارتین در تلاش است تا همانند دیگر خودروسازان با طراح های مفهومی و قابل توجه نظر مخاطبان را جلب کند. از این رو انتظار داریم بزودی شاهد رونمایی محصولاتی با طراحی جالب توجه تر از سوی این شرکت بریتانیایی باشیم.

 

Image result for ‫نسل بعدی مدل AMR استون مارتین‬‎

 

یکی از اشتباهات رایجی که شرکت های تولیدکننده خودرو می کنند افشا اطلاعاتی به طور تصادفی است. به شکلی که اتفاقی بدون وجود عمدی اطلاعاتی درباره برخی محصولات آینده خود آشکار می کنند.

AMR خودرو عجیب بریتانیایی

حال این موضوع برای استون مارتین جریان پیدا کرده و برند بریتانیایی به طور تصادفی و ناخواسته نسل بعدی مدل AMR را لو داده است. عجیب بوده که این برند انگلیسی واکنشی به موضوع نشان نداده و احتمالا بزودی آن را حذف می کند. این شرکت اخیرا در یکی از صفحات وب سایت خود به نسل بعدی مدل AMR اشاره کرده و لینکی به شکل تصادفی قرار داده است. این مدل یک استون مارتین معمولی نیست و مدل AMR یا همان منحصربفرد از DB11 محسوب می شود که با قیمتی بالاتر و طراحی بهتر ارائه می شود.

این موضوع توسط Autoblog آشکار شده و توانسته این صفحه را پیش از حذف استون مارتین به ثبت برساند. در این صفحه شاهد خواهید بود که DB11 AMR آشکار است و می تواند به خوبی نظر هر فردی را به خود جلب کند. متاسفانه اطلاعات بیشتری در کار نیست و مشخص نشده برند بریتانیایی چه برنامه ای در سر دارد.

اتومبیل های AMR استون مارتین خودروهای تولید محدود و منحصربفردی هستند که می تواند بسیار جالب توجه باشد. این نسخه در کنار مدل های Vantage, Rapide, Vulcan، Valkyrie AMR Pro از خودروهای با عملکرد بالا استون است.

استون مارتین AMR سوپر اسپرت افسانه ای

خودرو DB11 AMR از پیشرانه هشت سیلندر یا 12 سیلندر بهره می برد. چنین پیشرانه هایی قدرت بالایی به محصول کمپانی استون مارتین می دهند تا به عنوان خودرو پرتوان شناخته شود. استون مارتین V12 AMR علاوه بر پیشرانه قدرتمند می تواند به عنوان یک مدل با عملکرد بالا شناخته شده و فراتر از یک سوپراسپرت باشد. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود هدف استون مارتین از معرفی چنین مدلی چیست. پیش بینی می شود AMR استون مارتین با استقبال فوق العاده ای رو به رو شده و قیمتی بیش از 1 میلیون پوند داشته باشد. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود این شرکت بریتانیایی چه اهدافی در سر داشته و چگونه محصولی را معرفی خواهد کرد.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.