بی کلک

شخصیت شناسی اشکان خطیبی از روی چهره‌اش

کافی است بفرمایید شام ایرانی را ببینید تا متوجه شخصیت دلنشین, آرام و بانمک او شوید!

 

اشکان خطیبی در یکی از قسمت های بفرماید شام در بازیگری نمره بالایی به خودش داد. همین مساله نشان دهنده تسلط او روی امور و همچنین اعتماد به نفسش دارد. با هم ببینیم آیا اجزای صورتش هم این ویژگی ها را تایید می کنند؟

 

 

1- فرم کلی صورت: تا دلتان بخواهد صبرش زیاد است. او از آن آدم هایی است که نحوه ساختن حلوا از غوره را بلد است.
شاید در مورد برخی مسائل طود جوش بیاورد اما این مسائل مواردی نیستند که به آینده او لطمه بزنند. این افراد معمولا کارهایشان را نیمه تمام نمی گذارند و تمام تلاش شان را می کنند تا کاری که به آنها محول شده است را به بهترین شکل انجام دهند. این خصوصیات مربوط به افرادی است که صورت هایشان بیش از گرد بودن کشیده است.
2- پیشانی: اگر فکر می کنید که می شود با او درباره هر مساله ای به شکل منطقی حرف زد درست فکر می کنید! او در مجموع آدمی است که تصمیماتی منطقی و درست می گیرد. دلیلش هم به نبود خطوط روی پیشانی اش برمیگردد. این خطوط اکتسابی هستند و آدم های احساساتی بیشتر از آدم های منطقی پیشانی های خط دار دارند.
3- چشم ها: چشم های سرشار از انرژی اشکان خطیبی کافی هستند تا امید را در دل دوستدارانش زنده کنند. حالا کمی پایین تر, به خطوط زیر چشم او دقت کنید؛ هرچقدر تعداد خطوط زیر چشم بیشتر باشد خنده رو بودن صاحبش را بیشتر نشان می دهد. دقت کنید؛ او در بیشتر عکس هایش خندان است.
4- بینی: اصولا مبتکر بودن را می پسندد و از ایده های خلاقانه خوشش می آید. حتی ممکن است با واکنش های شدید بالا و پایین پریدن به شما نشان دهد که چقدر ایده جدیدتان را پسندیده است! در عین حال آدمی بسیار روشنفکر است. او نه تنها از ایده های جدید که از عقاید جدید هم استقبال می کند. بینی نسبتا بزرگ اما سر بالا و خوش فرم او اینها را به شما می گوید.
5- چانه و فک: حالت برش خورده فک او همان چیزی است که برای القای سرسختی اش به دیگران نیازمند آن است. حالا به چانه اش دقت کنید؛ این چانه که کمی حالت تیزی پیدا می کند نشان دهنده اعتماد به نفس بالا و در عین حال علاقه به خودستایی دارد.

 

https://www.bikalak.com/upload/images/rlmohaw1yiqa8k7zlu0.jpg