تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

چگونه جذاب تر شویم!

چگونه یک مرد جذاب باشیم

چگونه فردی جذاب و دلربا باشیم با این بخش از بی کلک همراه باشید.

Image result for ‫چگونه جذاب تر شویم!‬‎

چطور جذاب ترین مرد دنیا شویم؟

یک مرد دنیا دیده و عاقل درباره خیلی چیزها اطلاع دارد. بنابراین مطالعه کنید، با افراد جالب هم صحبت شوید و درباره موضوعات مختلف بحث کنید. روزنامه بخوانید تا همواره در جریان اتفاقات روز باشید. طولی نمی کشد که سایرین متوجه آن می شوند و با دقت به حرف های شما گوش می دهند به خصوص هنگامی که دانش وسیع خود را نشان می دهید. بعلاوه توانایی درک زبان بدن نیز بسیار مفید است به خصوص هنگامی که بحث بررسی اثر جنس مخالف روی شما مطرح است. درباره هنر و فلسفه از خود علاقه نشان دهید و به اندازه کافی در آن باره بدانید.

 • استقلال مالی داشته باشید

مستقل باشید. اتومبیل خود را خود برانید و روی پای خود بایستید. از لحاظ مالی دارای ثبات بوده و مکانی را متعلق به خود داشته باشید.

 • بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی

سفر کنید. (چه قبل از دانشگاه و چه بعد از دانشگاه). دنیا را ببینید، چیزها را تجربه کنید و با سایر فرهنگ ها آشنا شوید. این مرحله در زمینه جذابیت گامی مهم به حساب می آید. خود را در فرهنگ های خارجی غرق کنید و هنگامی که دنیا را مشاهده نمودید و کارهاتان را انجام دادید از سفر بازگردید. در ضمن باید بتوانید این عوامل را به طرق مختلف به مردم نشان دهید برای مثال به هنگام حضور در رستوران نوشیدنی ترکیبی سفارش دهید که طعم ناشناخته ای دارد

 • ز نیرو بود مرد را راستی

تناسب اندام داشته باشید. یک مرد جذاب و باهوش همیشه دارای تناسب اندام است. تناسب اندام نشان می دهد که فرد به سلامت خود و به خویشتن اهمیت می دهد. دنبال نمودن یک ورزش خاص در این زمینه کارساز است. سلامتی و تناسب اندام به فرد انرژی خاصی می دهد و در حضور مردان و زنان به جذبه فرد می افزاید.

 • در پوست خود راحت باشید

واقعیت این گزینه همان لباس مناسب و البته تا حدودی راحت است یعنی زمانی که لباسی برای خود انتخاب میکنید توجه کنید که شما یک مرد هستید و لباس بسیار ظریف و با رنگهای بسیار شاد مثل صورتی و.. نمیتواند به جذابیت شما بیافزاید.بعد از انتخاب رنگ مناسب به اندام خود توجه کنید در هنگام پرو دقت کنید که چه نوع لباسی اندام و قامت شما را جذاب تر نشان میدهد.

 • می خواهید برای چه نوع انسانی جذاب به نطر برسید

یعنی اگر خانم مورد نظر شما علاقه به ورزش دارد باید لباس و ژستی داشته باشید که شما را بشاش تر و البته سالم تر نشان دهید

 • لبخند خود را کنترل کنید

نه اینکه زیاد بخندید و نه اینکه عبوس و بد اخلاق باشید.موقعیت را بسنجید یعنی اگر در محیط دوستانه تری هستید راحت تر و گاهی میتوانید حتی با صدای بلندتری بخندید اما اگربا شخصی که زیاد با هم آشنا نیستید قرار ملاقات یا کاری دارید دقیقا باید میانه رو باشید هم بخندید هم جدیدت خود را حفظ کنید یعنی بی مورد لبخند نزنید

 • نوازنده بودن واقعا یک مرد را جذاب میکند !

یک ساز بنوازید.این امر بسیار مفید است و امری دور از دسترس نمی باشد. نواختن پیانو در این زمینه بسیار خوب است. سبک های مختلف موسیقی را بیاموزید و آن را ابراز دارید. این امر فرد را به فردی جذاب تبدیل می کند.

 • محکم دست بدهید

برجسته باشید. به شیوه های مختلفی می توان برجسته بود: پیروی از رفتارهای شایسته، جذاب بودن و معطر بودن. بعلاوه رقص نیز بلد باشید. و خیلی مهم است که بدون منظور خاصی با کسی دست بدهید. این مرحله یک احوال پرسی به سبک کلاسیک است که اگر اشتباه انجام شود اثر بدی خواهد داشت (دست دادن شل مساوی است با شخصیت وارفته). محکم جلوه کنید نه اینکه خشنونت تا عمق وجودتان فرو رود. بدانید چگونه با کسی که محکم دست می دهد مواجه شوید (کف دست رو به زیر باشد). یک مرحله مهم دیگر در این زمینه چگونگی سفارش در رستوران است. اساسا نکته مهم در اینجا این است که نوشیدنی سفارش داده شده باید متناسب با غذایی باشد که سفارش داده اید .

 • خوشتیپی خرج دارد !

شیک و به روز باشید. البته لازم نیست مانند مدل ها باشید. ملزوماتی مانند اتو کشیدن پیراهن به شیوه ای درست، انتخاب درست کت و شلوار، شیوه صحیح گره زدن کراوات و استفاده از کفش های مناسب در این زمینه کارساز است. بعلاوه یک ساعت شیک و زیبا نیز داشته باشید. لازم نیست پول زیادی را صرف لباس و مد کنید اما از وسایل ارزان قیمت نیز استفاده نکنید.

 • به غیر از فارسی چه زبان دیگری را آموخته اید؟

چند زبان بدانید. اگر چند زبان نمی دانید سعی کنید زبان دوم بیاموزید. این امر با سفر کردن در ارتباط است و برای اینکه فردی جذاب و با فرهنگ ظاهر شوید از اهمیت خاصی برخوردار است. آگاهی از زبان انگلیسی و اسپانیایی لازم است البته آگاهی از زبان های شرقی مانند عربی نیز خوب است.

Related image

جذاب باشید. رقص یا آشپزی بدانید.

 • منظم و خوش قول باشید

در کارها دارای برنامه ریزی باشید و تعهدات خود را به انجام رسانید. کارهای خود را برنامه ریزی کنید و هرگز تعهد و قولی ندهید که نتوانید از عهده آن برآیید. یک مرد جذاب احترام و تحسین را از مردم دریافت می کند.خانم ها به نوع خاصی از مردها علاقه دارند، به همین دلیل از مردهایی که دارای یک سری خصوصیات خاص هستند به شدت پرهیز می کنند.

 • مردهای نیازمند

او بیش از اندازه احساساتی است و از همان آغاز کار تمام عواطف خود را به بیرون میریزد. این مرد نسبت به خود شک دارد و دائما نیازمند اطمینان های مکرر در زمینه شغلی دوستی و رابطه ای است.

چرا او جذاب نیست اعتماد به نفس و استقلال از جمله خصوصیات جذاب آقایون در نظر خانم ها هستند و عدم اطمینان و وابستگی نکوهیده هستند. بیشتر خانم ها به دنبال مرد قدرتمندی هستند که در زندگی بتوانند بر او تکیه کنند. بنابراین اگر شما همیشه بر آنها تکیه کنید – به ویژه در مراحل ابتدایی رابطه – او ممکن است نسبت به توانایی های شما مشکوک شود و از آنجایی که خانم با تمام ناامنی ها به یک رابطه قدم می گذارند دیگر انتظار ندارند که از جانب شما نیز شاهد عدم اطمینان باشند.

 • اگر چنین فردی هستید چه بکنید

زمان بندی راه حل کار شماست. شما در آغاز ارتباط می بایستی خیلی مراقب اخلاق و رفتار خودتان باشید. نا امنی ها و تمام احساسات خود را یک جا بروز ندهید. زمانی که رابطه شما به اندازه کافی صمیمی شد می توانید عواطف خود را تا آنجا که میل دارید با او در میان بگذارید. در آن زمان او حتی به خاطر انجام این کار از شما سپاسگزار نیز خواهد شد.

 • مردی که رفتارش قابل پیش بینی باشد

خانمها از این نوع مردها خوششان نمی آید چراکه می توانند به راحتی تمام عکس العمل هایش را پیش بینی کنند. چنینی مردی در ذهن خود پیرو یکسری قوانین و مقررات خاصی است که همیشه رفتارهایش را بر پایه آنها انجام می دهد. به عنوان مثال هیچ گاه برای اینکه خانم را سوپرایز کنند بدون قرار قبلی او را به گردش نمی برند.

چرا او جذاب نیستخانم ها تا حدی به دنبال رفتار غیر قابل انتظار در آقایون می گردند (مردهایی با روح آزاد) به این دلیل است که اکثر خانم ها به دنبال “پسرهای شیطون” می گردند. این تنها به دلیل شیطنت نیست که خانم ها جذب می شوند بلکه دلیل اصلی آن غیر قابل پیش بینی بودن آنهاست.

 • اگر چنین فردی هستید چه بکنید

اگر می خواهید در خانم ها تاثیر بگذارید لزوما نباید آدم بدی باشید بلکه سعی کنید خصوصیات مثبت را با هم جمع کنید – به ویژه در ابتدای رابطه – به راحتی با او تماس بگیرید و برای آخر هفته او را به یک پیک نیک و یا شام خوشمزه دعوت کنید. زمانی که این کار را انجام دهید اگر تا چند وقت هم درگیر کارهای روزمره خود باشید او از دست شما ناراحت نمی شود. سعی کنید هر چند وقت یکبار با انجام کار های این چنینی او را شگفت زده کنید و سرزندگی و شادابی را به رابطه خود دعوت کنید.

 • مردهای متکبر

او بسیار خود خواه و خود بین است. همچنین بی ادب نیز می باشد نه تنها با خانم ها بلکه با تمام افراد و احساس می کند که همه از او پایین تر هستند. حتی اگر در روز ملاقات شخصی که دارای چنین خصوصیتی است با خانم مورد نظر مهربان باشد و برخورد خوبی داشته باشد باز هم کافی نخواهد بود زیرا خانم ها رفتار شما را با سایر افراد را نیز مد نظر می گیرند.

 • مرد خشن و بی نزاکت

چنین مردی در نزد شما خانم های دیگر را هم از زیر نظر خود می گذارند. با خدمتکار رستوران بیش از اندازه صحبت کرده و احساس عشق ورزی می نماید. روی هم رفته او برای خانم ها هیچ گونه ارزش و اعتباری قائل نیست.
چرا او جذاب نیست این کار نه تنها نوعی بی نزاکتی قلمداد می شود بلکه باعث می شود تا خانم حس عزت نفس خود را نیز از دست بدهند. اگر در اولین قرار ملاقات با یک خانم چنین رفتاری را از خود بروز بدهید بدون شک هیچ شانسی برای برقراری ارتباط پیدا نخواهید کرد.

 • اگر چنین فردی هستید چه بکنید

اگر نمی توانید چنین اخلاقی را برای مدت زمانی طولانی از خود دور نگه دارید حداقل سعی کنید که در اولین ملاقات چنین کارهایی از شما سر نزند. اگر بخواهید دائما نگاه هایتان را به این طرف و آن طرف بچرخانید این کار پس از مدتی به صورت یک عادت ناپسند در می آید. اگر بخواهیم با صداقت کامل به قضییه نگاه کنیم باید بگوییم که بروز چنین رفتاری در هیچ مرحله ای از رابطه برای طرف مقابل به هیچ وجه قابل قبول نمی باشد.

 • مردهای چیپ

این نوع از آقایون خانم را به شام دعوت می کنند و زمانی که موقع پرداخت صورتحساب فرا می رسد با وقاهت تمام از خانم می خواهند که پول غذا را دانگی حساب کنند. هیچ گاه پول هایش را به خاطر خرید گل برای همسرش خرج نمی کند و همیشه ارزانترین نوشیدنی را انتخاب می کند. او از همان اولین قرار ملاقات طوری برخورد می کند که گویی در تنگنای مالی قرار دارد.
چرا او جذاب نیست: چند ملاقات اولیه معمولا باید با سخاوت تمام انجام شود. و لغاتی نظیر ” پس انداز” و “بودجه” نباید حرفی برای گفتن پیدا کنند. اگر در اولین قرار ملاقات برایش خاطره ای از جمع کردن پول بسازید شانس خود را برای ادامه رابطه از دست خواهید داد.

 • اگر چنین فردی هستید چه بکنید

سر کیسه را شل کنید. لازم نیست برای تاثیر گذاری هزینه زیادی در نظر بگیرید اما باید کاری کنید که او تصور کند که وجودش برای شما خاص است. خرید گل هم هر از چند گاهی مزه خوبی دارد.

 • مرد جر و بحث کن

این تیپ مردها عادت دارند که هر گفتگوی را به سرعت به مشاجره تبدی کنند. اما باید بدانید که اگر خانم ها را مجبور کنید که تمام مدت به دفاع از خود بپردازند زندگی آانچنان که باید و شاید برایشان دلپذیر نخواهد بود. او زمانی که خانم را با خود به بیرون می برد به جای اینکه او احساس کند به گردش و تفریح آمده بیشتر تصور می کند که در یک جلسه مناقشه است. به همین دلیل به لاک دفاعی فرو رفته و آسیب پذیر می شود.
چرا او جذاب نیست: قرار ملاقات باید یک تجربه دلپذیر باشد. اگر او مجبور باشد که تمام مدت با شما سر و کله بزند دیگر وقتی برای لذت بردن باقی نخواهد ماند. جر و بحث بیش از اندازه باعث ایجاد استرس می شود و شما هم به طور یقین هر گز نمی خواهید که همسرتان از شما خاطره های استرس زایی را در ذهنش ثبت کند.

 • اگر چنین فردی هستید چه بکنید

مهمترین کار این است که آرامش خود را در هر شرایطی حفظ کنید. شما به این دلیل جر و بحث راه می اندازید که در مورد موضوعی عصبی و نا مطمئن هستید. بنابر این قبل از قرار ملاقات تمام چیزهایی که در ذهن دارید بر روی کاغذ بیاورید و سوالات مناسب را از بین آنها انتخاب کنید. با این کار نه تنها کار شما به جر و بحث کشیده نخواهد شد بلکه گفتگو آرام و دلنیشی نیز دارید.

 • عقل کل

این گونه افراد فقط در پی قضاوت رفتار سایرین هستند. او احتمالا نه سیگار می شکد و نه از مشروبات الکلی استفاده می کند. او از همان روز اول شروع می کند به گفتن چیزهایی از این قبیل “شما اصلا نباید لب به مشروب بزنید”، ” دسر باعث ایجاد چاقی می شود ” و …
چرا او جذاب نیست: هیچ کس دوست ندارد مورد قضاوت دیگران قرار بگیرد به ویژه در روز ملاقات. انسان ها این کار را آزار دهنده و بی ادبی قلمداد می کنند.

اگر چنین فردی هستید چه بکنید

شما می توانید نطق های خود را برای زمانی نگه دارید که رابطه اندکی صمیمی تر شد. اما تا قبل از زمان سیگار کشیدن، مشروب خوردن و سفارش دسر او به شما ارتباطی پیدا نمی کند.

 • مردهای زن گریز

این تیپ مردها با تلخکامی تمام با خانم ها برخورد می کنند. آنها در روز ملاقات نمی توانند خود را نگه دارند و مرتبا از جنس مونث ایراد گرفته، دشنام می دهند و از او انتقاد می کنند.
چرا او جذاب نیست: در این لیست این خصوصیت تنها رفتاری است که مطمئنا باعث بر هم خوردن ارتباط خواهد شد. و اصلا هم جای تعجب وجود ندارد. آیا شما به شخصه خانمی را سراغ دارید که از بودن در یک چنین رابطه ای لذت ببرد؟

 • اگر چنین فردی هستید چه بکنید

شما نیاز دارید که مجددا نگاهی به طرز برخورد خود بیندازید. این رفتار نه تنها بی ادبانه و کثیف است بلکه تنها تیری است که باعث از بین رفتن علاقه می شود.
مرد شگفت آوری باشیداگر دارای هر یک از خصوصیات ذکر شده هستید لازم نیست بیش از اندازه بترسید؛ اما همیشه به

خاطر داشته باشید که:

اینها نکاتی هستند که خانم ها معمولا در اولین قرار ملاقات بر روی آن بسیار دقیق می شوند. پس اگر می خواهید از ملاقات خود بهترین نتیجه را کسب کنید لیست بالا را مطالعه کنید و تا آنجا که می توانید از این رفتارهیی که باعث رنجش خانمها می شود اجتناب کنید .

 

نکات :

پولدار بودن در این زمینه یاری می رساند به خصوص برای داشتن یک زندگی منظم
امروزه به راحتی می توان بسیاری از مراحل ارایه شده در اینجا را دنبال نمود. به دلیل گسترش اینترنت در میان سایر تغییرات در جامعه چیزهایی مانند آموختن یک ساز موسیقی یا یک زبان جدید خیلی دور از در دسترس نیست.
فردی که در اینجا توصیف شد کسی است که باید برای رسیدن به او تلاش کنید. همچنین به شخصیت های جذاب دنیای سینما و موسیقی نیز نگاهی داشته باشید .
شغلی که انتخاب می کنید برای تبدیل شدن به یک مرد جذاب خیلی مهم است. اگر می توانید شغل خود را عوض کنید و اگر چیز بیشتری می خواهید پس به دنبال تغییر باشید. شغل هیجان انگیز که با مسافرت و ماجراجویی ترکیب شده است مانند کارافرینی یا مدیریت یک مجموعه خیلی خوب است.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

گردآوری شده ی مجله اینترنتی بی کلک

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.