en690
تارنمای اپوزیسیون “رادیو زمانه” در مطلبی با عنوان “گوگوش از دگرباشان جنسی‌ حمایت کرد” نوشت: «ترانه جدید گوگوش با عنوان “بهشت” که نماهنگ آن‌ توسط نوید اخوان نوشته و کارگردانی شده است به موضوع عشق بین دو هم‌جنس می‌‌پردازد. این اولین بار در تاریخ ایران است که یک ستاره موسیقی‌ پاپ مساله حقوق دگرباشان جنسی‌ و آزادی عشق برای همه با هر گرایش جنسی‌ را مطرح می‌‌کند.»!
36546546-561x550

بنابر رصد “دیدبان خیبر”؛ نویسنده ناشناس مطلب مذکور، در تشریح صحنه هایی از کلیپ ویدئوی سخیف و مبتذل “فائقه آتشین” ادامه می دهد: «در سکانس اول نماهنگ این آهنگ عاشقانه یکی از آن‌ها که صورتش مشخص نیست، انگشتر نامزدی را به دیگری می‌‌دهد. در ادامه برخورد‌های خشونت‌آمیز نزدیکان و جامعه را با این زوج می‌‌بینیم در حالیکه هنوز صورت و بدنشان مشخص نیست. صحنه آخر در کنسرت گوگوش است. در حالیکه گوگوش ترانه عاشقانه بهشت را به پایان می‌‌رساند، زوج‌های حاضر در سالن دست هم را می‌‌گیرند و دوربین روی صورت دو زن زوم می‌‌کند که کنار هم ایستاده‌اند و عاشقانه دست هم را می‌‌گیرند. ویدیو با پیام “عاشق برای همه” به پایان می‌‌یابد.»!!!
اعلام حمایت شنیع این عجوزه از همجنسبازان در حالی صورت می گیرد که پیشتر، “شهره صولتی” از دیگر انکرالاصوات های خارج نشین نیز با انتشار نماهنگی، درحال نمایش پرچم هفت‌رنگ همجنسگرایان جهان، از همجنسگرایان ایرانی حمایت کرده است!

در همین ارتباط اولین سوالی که در اذهان خودنمایی می کند این است که توجه ویژه رسانه های بیگانه بالاخص سایت های معاند فارسی زبان به موضوعاتی شرم آور چون همجنسگرایی، به چه علت و از کدام سمت و سو نشأت می گیرد؟!
ناگفته پیداست که تنها هدف این دست معاندان خدانشناس از تبلیغ و ترویج این عمل شنیع، عادی سازی و همه گیر نمودن آن در میان انسان های پاک سرشت و معتقد است.