تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

خبر داغ خورده شدن دختر جوانی توسط مرد خون آشام

خورده شدن دختر جوانی توسط مرد آدمخوار,جیل ادواردز مردی که در نزدیکی محل جرم زندگی می کند در مصاحبه ای با پلیس گفته است: ان حیوان صورت دختر بیچاره را زنده زنده خورده بود و چشمانش را از حدقه بیرون اورده بود و ان دختر مو بلوند را به حالت اسفناکی به قتل رساند. زمانی که پلیس امد و او را متوقف کرد او همچنان درحال خوردن قربانی اش بود.

 

دختر 22 ساله ای در شهر بلک وود ،در جنوب والس انگلیس بوسیله یک ادمخوار به نام متیو ویلیامز34 ساله که به تازگی از زندان ازاد شده بود، به وحشتناک ترین حالت ممکن به قتل رسید.

کریس یم که فروشنده ای در شهر بلک وود بود،به گفته دوستانش دختری شاد و خوشگذران بود که به مهمانی های زیادی می رفت.

این دختر 22 ساله یکی از طرفرداران بزرگ سریال داستان خون اشامها به شمار میرفت .همچنین او در مهمانی که به مناسبت جشن هالووین برگزار شده بود به همراه دوستانش لباسی به شکل مرده های خونین به تن کرده بود تا ترسناک به نظر بیاید.

خورده شدن دختر جوانی توسط مرد خون آشام! +عکسکریس یم با این مرد ،متیو ویلیامزبه تازگی و از طریق دوستان مشترکی که داشتند ،آشنا شده بود. دوستان کریس درباره شبی که او کشته شد، میگویند:ویلیامز برای ان دختر،کریس یک نوشیدنی خرید و کریس را فریب داد تا او را به هتل محل اقامت فعلی اش ببرد.کریس مخالفت میکند اما ویلیامز او را وسوسه میکند و همچنین به او این اطمینان را میدهد که خیلی زود او را به خانه اش باز میگرداند.

افسر پرونده ،لین بیزلی اظهار میکند:بعد از انکه ویلیامز حیوان ان دختر مو طلایی را به اتاقش در هتل دعوت میکند ،ان پسر به سمت دختر 22 ساله حمله ور میشود و نصف سر کریس را میخورد ،سپس این حیوان کثیف چشم های او را بیرون اورده و انها را بلعیده بود.

جیل ادواردز مردی که در نزدیکی محل جرم زندگی می کند در مصاحبه ای با پلیس گفته است: ان حیوان صورت دختر بیچاره را زنده زنده خورده بود و چشمانش را از حدقه بیرون اورده بود و ان دختر مو بلوند را به حالت اسفناکی به قتل رساند. زمانی که پلیس امد و او را متوقف کرد او همچنان درحال خوردن قربانی اش بود.

خورده شدن دختر جوانی توسط مرد خون آشام! +عکسافسر پلیس می گوید:هنگامی که پلیس به انجا رسید چندین باربا صدای بلندپرسید که ایا دختری در این اتاق هست و هنگامی که جوابی از سمت اتاق نشنیدند به سمت اتاق یورش برده و ان مرد نفرت انگیز را که مشغول خوردن یک انسان بود، دستگیر میکنند.

او افزود:کریس یم دختر مو بلوند 22 ساله ،در حالی که جراحات وحشتناکی داشت مرده در صحنه جرم پیدا شد. پلیس بیان کرد:متیو ویلیامز که به علت کشتن نامزدش 5 سال در زندان محکوم بود ،به تازگی ازاد شده بود. او اعتیاد شدیدی به کوکائین داشت. این ادمخوار هیولا دقایقی بعد از دستگیر شدنش، مرد.

خواهر قربانی،شانون گفته است: من و مادرم نمی دانیم که چطور میتوانیم با این غم وحشتناک کنار بیاییم.این مرگ وحشتناک لایق او نبود.

شلی دیویس یکی از دوستان قربانی اظهار داشت: من هرشب خوابهای بدی میبینم زمانی که چهره “کریس” را در جلوی چشمانم میبینم.

من به این فکر میکنم که چرا اتفاقی تا این حد ترسناک و درد اور برای دختر شادی مثل “کریس” افتاده است.یک فرد تا چه حد میتواند بی رحم و وحشی باشد که با یک انسان این گونه برخورد کند.

پلیس در تلاش است که پرونده این قتل را که در روز 5 شنبه 6 نوامبر اتفاق افتاده است، تکمیل کند، متیو ویلیامز قاتل ادمخوار، به عنوان یک کاراکتر نفرت انگیز و بدنام در اذهان مردم باقی می ماند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.