خانه » گردشگری » معرفی بهترین هواپیماهای ارزان در جهان قبل از خرید بلیط هواپیما

معرفی بهترین هواپیماهای ارزان در جهان قبل از خرید بلیط هواپیما

هواپیماها امروزه تبدیل به یکی از پرکاربردترین وسایل نقلیه در جهان شدهاند که افراد زیادی با استفاده از بلیط هواپیما و بلیط خارجی موفق به استفاده از آنها میشوند و در کمترین زمان ممکن به مقاصد مورد نظرشان منتقل خواهند شد. داشتن ایمنی بالا و سریع بودن سبب شده است تا افراد بسیاری ترغیب شوند برای سفرهای خود از این نوع وسیله نقلیه استفاده کنند.

در جهان و در ایرلاینهای مختلف هواپیماهای زیادی در حال فعالیت میباشند و همه ساله هزاران نفر با استفاده از خرید بلیط هواپیما و بلیط ارزان هواپیما برای انجام انواع سفرهای هوایی از آنها استفاده میکنند. برخی ازاین هواپیماها دارای قیمتهای بسیار بالایی بوده و برخی دیگر از قیمتهای پائینتری برخوردار هستند.

در ادامه به معرفی هواپیماهای ارزان موجود در انواع ایرلاینها خواهیم پرداخت در صورتیکه علاقه دارید تا با این نوع هواپیماها آشنا شوید با ما در ادامه همراه باشید.

در سال 2018 شرکت هواپیمایی سنگاپور توانست جایزه بهترین ایرلاین جهان را به خود اختصاص دهد. در این میان برخی از ایرلاینها وجود دارند که توانستند لقب ارزانترین ایرلاین را به خود اختصاص دهند. در ادامه جزئیات بیشتری در رابطه با این شرکتهای هواپیمایی ارائه خواهیم کرد.

شرکت هواپیمایی اسکوت

مشاهده کردن این شرکت در مجموعه ارزانترین شرکتهای هواپیمایی تعجبی ندارد زیرا این شرکت زیر مجموعهای از شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز بوده است و انواع خدمات پروازی را به مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما و بلیط خارجی قصد انجام سفرهای هوایی را دارند ارائه خواهد کرد.

با استفاده از خدمات این شرکت هواپیمایی مسافران میتوانند با استفاده از بلیط ارزان هواپیما موفق به انجام انواع مختلفی از سفرهای هوایی شوند. پروازهایی که توسط این شرکت هواپیمایی انجام میشود به 68 مقصد مختلف میباشد که بیشترین پروازهای انجام شده توسط این ایرلاین به کشور استرالیا و خاور دور که شامل مقاصدی چون سیدنی، ملبورن، پرت، مانیل، بانکوک و هنگ کنگ میباشد بوده است.

افراد زیادی همه ساله با استفاده از این شرکت هواپیمایی و با خرید بلیط هواپیما و بلیط خارجی موفق میشوند با انجام سفر هوایی در کوتاهترین زمان به مقصد مورد نظرشان منتقل شوند.

افراد با استفاده از بلیط ارزان هواپیما و خدماتی که توسط این شرکت هواپیمایی به مسافران ارائه میشود میتوانند به شکلی مستقیم به آتن وبرلین سفر کنند. در ناوگان هوایی این شرکت هواپیمایی از هواپیماهای مدرنی چون بوئینگ 787 استفاده میشود.

تعداد 18 فروند از این نوع هواپیما در این شرکت هواپیمایی در حال فعالیت هستند و مسافران با استفاده از خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط خارجی ارزان میتوانند از خدماتی که توسط آنها ارائه میشوند در کمترین زمان ممکن به مقاصد مورد نظرشان منتقل شوند. اولین پروازی که توسط این شرکت هواپیمایی صورت پذیرفت در سال 2012 بوده است که با استفاده از بلیط ارزان هواپیما مسافران توانستند به مقصد خود منتقل شوند.

دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در کشور سنگاپور دایر میباشد و در ناوگان هوایی این شرکت هواپیمایی از 45 فروند هواپیما استفاده میشود که مسافران را به 68 مقصد متفاوت منتقل خواهند کرد. این شرکت هواپیمایی یکی از ارزان قیمتترین ناوگان هوایی را دارد و خدمات پروازی را به مسافرانی که قصد دارند با استفاده از خرید بلیط هواپیما و بلیط خارجی به انجام سفر هوایی بپردازند ارائه خواهد کرد.

شرکت هواپیمایی یورو وینگز

این شرکت هواپیمایی یکی از ایرلاینهایی است که در مجموعه ارزانترین شرکتهای هواپیمایی قرار خواهد گرفت. البته این شرکت از ابتدا به این شکل فعالیت نمیکرده است و بعد از تبدیل از ایرلاین منطقهای به ایرلاین بدون خدمات اضافه در سال 2014 در این مجموعه قرار گرفته است.

فراد زیادی همه ساله با استفاده از خدماتی که توسط این شرکت هواپیمایی ارائه میشود با تهیه بلیط هواپیما و بلیط خارجی موفق به انجام انواع مختلفی از سفرهای هوایی خواهند شد که با پرداخت مبلغی اندک روی میدهد.

امروزه این شرکت هواپیمایی پروازهایی طولانی که معمولا از بانکوک به مقاصدی چون هاوانا، جمهوری دومینیکن، کنکون و میامی انجام میشود را به لیست پروازهای خود اضافه کرده است و افراد زیادی میتوانند با استفاده از بلیط ارزان هواپیما در این نوع پروازها حضور پیدا کنند و به مقصد مورد نظرشان منتقل شوند.

این هواپیما در سال 2017 به عناون ایرلاینی که ارزانترین غذا را در اختیار مسافران قرار میدهد شناخته شد. اولین پروازی که توسط این شرکت هواپیمایی صورت گرفت در سال 1993 بوده است و دفتر مرکزی آن نیز در دسلدورف قرار دارد.

در ناوگان هوایی این شرکت هواپیمایی 109 فروند هواپیما وجود دارد که افراد زیادی با استفاده از آنها و تهیه بلیط خارجی و بلیط ارزان هواپیما به مقاصد مورد نظرشان منتقل خواهند شد. پروازهایی که توسط این ایرلاین انجام میشود به 79 مقصد مختلف بوده است.

ساوت وست ایرلاینز

این شرکت هواپیمایی را میتوان به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی در نظر گرفت. همه ساله افراد زیادی با استفاده از خدماتی که توسط این شرکت هواپیمایی ارائه میشود و با نکته مهم خرید بلیط ارزان هواپیما موفق میشوند با انجام سفری هوایی به مقصد مورد نظرشانم منتقل شوند.

در این شرکت هواپیمایی از یک هواپیمای بوئینگ 734 استفاده میشود که برای پیمودن مسافتی تا آمریکای شمالی و منطقه کارائیب مورد استفاده قرار میگیرد. نکته قابل توجهی که در رابطه با این شرکت هواپیمایی وجود دارد آن است که اولین پرواز این ایرلاین به هاوایی چندین ماه است میباشد که در صف انتظار بوده است و هنوز این پرواز انجام نشده است.

این شرکت هواپیمایی خدماتی ارزان را به مسافران خود ارائه خواهد کرد و افراد زیادی با استفاده از خدماتی که توسط این ایرلاین ارائه میشود موفق به انجام انواع سفرهای هوایی شدهاند. اولین پروازی که توسط شرکت هواپیمایی ساوت وست انجام شده است در تاریخ 1971 بوده است. دفتر مرکزی این شرکت در دالاس قرار گرفته است و به ارائه انواع خدمات پروازی فعالیت دارد.

تعداد 734 فروند هواپیما در این شرکت هواپیمایی وجود دارد که با استفاده از آنها مسافران را به 99 مقصد مختلف جابجا میکنند. این شرکت هواپیمایی بدلیل داشتن بیشترین ناوگان هواییدر این مجموعه توانسته است لقب بزرگترین شرکت هواپیمایی را به خود اختصاص دهد.

شرکت هواپیمایی ایدیگو

در سال 2005 این شرکت هواپیمایی فعالیت خود را آغاز کرده است و همه ساله چیزی حدود 46 میلیون مسافرا را به مقاصد مورد نظرشان منتقل میکند. این شرمت هواپیمایی دارای 137 فروند هواپیما بوده است که با استفاده از آنها خدمات پروازی را به مشتریان خود ارائه میکند.

این شرکت هواپیمایی توانسته با ارائه خدماتی ارزان قیمت به سراغ قشر متوسط جامعه هند برود. این شرکت هواپیمایی در حال حضر تنها سفرهای داخلی را انجام خواهد داد. افراد زیادی از کشور هند با استفاده از خدماتی که توسط این شرکت هواپیمایی ارائه میشود قادر به انجام سفرهای هوایی خواهند بود و در کمترین زمان ممکن به مقاصد مورد نظرشان منتقل خواهند شد.

اولین پرواز این شرکت هواپیمایی در سال 2006 به وقوع پیوست و توسط آن چندین مسافر به مقصد مورد نظرشان منتقل شدند. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی که در گورگان قرار گرفته است در حال ارائه خدمات پروازی به مشتریان خود میباشد.

این شرکت هواپیمایی با داشتن 137 فروند هواپیما به 52 مقصد مختلف پرواز انجام میدهد و افراد میتوانند با پرداخت مبلغی اندک از خدمات این شرکت هواپیمایی بهرهمند شوند.

البته جدیدا توسط این شرکت هواپیمایی در هند سفرهایی بین المللی برای بلیط خارجی به مقاصد محدودی چون کاتماندو، مسقط، دوحه، سنگاپور، کلمبو، بانکوک، دوبی و شارجه انجام خواهد گرفت که مسافران میتوانند با حضور در آن پروازها به این مقاصد سفر کنند. ارائه خدماتی ارزان سبب شده است که این شرکت هواپیمایی در بین مردم طرفداران زیادی را داشته باشد و افراد زیادی همه ساله برای انجام سفرهای هوایی خود از این شرکت و خدماتی که توسط آن ارائه میشود بهره بگیرند.

داشتن قیمتی مناسب در ارائه خدمات سبب شده تا این شرکت به تقابل با شرکتهای هواپیمایی دیگر بپردازد و با آنها رقابت کند. تعداد ناوگاه فعال در این شرمت هواپیمایی 167 میباشد که از آنها برای ارائه انواع خدمات پروازی در این شرکت استفاده خواهد شد.

منبع: سام سیر

/پایان رپورتاژ آگهی/

 

.

مطلب پیشنهادی

طولانی‌ ترین پل معلق کابلی ایران در خوزستان

طولانی‌ ترین پل معلق کابلی ایران در خوزستان

پل کابلی شهدای لالی ، طولانی‌ترین پل معلق کابلی ایران است که بر روی رودخانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.