خانه » گردشگری » شبی منحصر به فرد در جاذبه های ابوظبی

شبی منحصر به فرد در جاذبه های ابوظبی

ابوظبی شهری زنده و البه خواهر شهر دبی است که به تازگی به مقصدی محبوب و بینظیر برای ماجراجویان و توریستان بدیل گشته است.  ابوظبی درواقع شهری بینظیر از تلفیق و ترکیب زندگی جدید و قدیم، زندگی های تکنولوژی و زندگی کاملا سنتی است. ابوظبی شهریست که برای همه جاذبه ای منحصر به فرد در دل دارد.  شب های ابوظبی یکی از جاذبه هایی ایست که در جهان غوغا به پا کرده و اگر به دنبال شبی متفاوت هستید، باید شبی را در ابوظبی سپری کنید.

1.دیدنی های ابوظبی : شبی لوکس در هتل امارات سپری کنید

مسلما یکی از مکان‌های پر زرق و برق شهر که هر فرد باید حداقل یک بار از آن دیدن کند هتل امارات ابوظبی است. بهترین زمان بازدید از این کاخ در طول شب است، از زمانی که ماه جای خورشید را در کرانه آسمان می گیرد فضای داخلی امارت طلایی و همه نور پردازی ها روشن می شود. تمامی کافه های امارت نیز در طول شب زنده و پر جنب و جوش اند.

2. جاذبه های ابوظبی : گردشی رمانتیک در شهر

مسیرهای پیاده‌روی ابوظبی، مشرف به دریا با افق دید خیره‌کننده ای از شهر است، پیاده رو های ابوظبی یکی از محبوب‌ترین مکان‌های این شهر هستند. در واقع، این محل مکانی مناسبی برای پیاده‌روی شبانه در امتداد شنهای سفید و تماشای زندگی محلی در پایتخت امارات متحده عربی است.

3.ابوظبی و خوشگذرانی در جزیره معروف یاس

جزیره یاس و استراحتگاه‌های ساحلی، یکی از محبوب‌ترین مکان‌ها در کل امارات متحده عربی است. برای داشتن شبی منحصر به فرد در شهر، به یکی از باشگاه‌ها، بارها یا استراحتگاه‌های جزیره یاس بروید تا اوقاتی را با پرانرژی‌ترین مردم ابوظبی سپری کنید. جزیره یاس از آن جاذبه هاییست که در طول سفر به ابوظبی نباید از دست بدهید.

4. مسجد بزرگ شیخ زاید در ابوظبی

از مسجد بزرگ شیخ زاید می توان به عنوان یک شاهکار در معماری یاد کرد، در طول سفر به ابوظبی،  تماشای غروب خورشید و طلوع آفتاب طلایی از چشم انداز این مسجد را از دست ندهید. مسجد شیخ زاید با کف حیاط مرمر و کف فرش پوشش مکانی عالی برای دوستداران معماری مذهبیست.

5. استراحت در برجهای معروف اتحاد – Etihad Towers

منظر شهر و خلیج فارس از لابی برج اتحاد مشهور است و در عین حال مکانی برای ثروتمندان و افراد مشهور برای صرف شام یا صرف قهوه می باشد. برجهای معروف اتحاد بهترین مکان‌ها برای دیدن منظره پانورما از شهراست.

6. در طعم بی نظیر غذا های محلی امارت غرق شوید

بهترین رستورانهای غذاهای محلی امارات در ابوظبی قرار دارند. با اینکه در هر گوشه از شهر مکانی عالی برای صرف غذا به چشم می خورد، اما سعی کنید حتما یکی از معروف ترین رستوران های محلی ابوظبی را امتحان کنید : رستوران خانوادگی میلاس  Meylas یا رستوران مجلس الفرج دو تا از پرطرفدارترین رستوران های ابوظبی با غذاهای معروف دریایی، دسرها و شیرینی‌های محلی با فضای مخصوص امارات اند.

7. ابوظبی جایی برای عاشقان رانندگی و فِراری

برای کسانی که عاشق پارک‌های تفریحی و هیجان‌انگیز هستند، بهترین راه گذراندن شبی منحصر به فرد در ابوظبی، بازدید از دنیای مشهور فراری است. سریع‌ترین رولرکوستر جهان، فرمول روسا را در این پارک خواهید دید و علاوه بر اینها رانندگی و تفرحات هیجان انگیز دیگر همگی باعث شده تا برای بازدیدکنندگان ترک این پارک تفریحی سخت باشد.

.

مطلب پیشنهادی

طولانی‌ ترین پل معلق کابلی ایران در خوزستان

طولانی‌ ترین پل معلق کابلی ایران در خوزستان

پل کابلی شهدای لالی ، طولانی‌ترین پل معلق کابلی ایران است که بر روی رودخانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.