تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

کتی پری برای خرید یک کتاب آشپزی ۵۰ هزار دلار هزینه کرد!

کتی پری برای خرید یک کتاب آشپزی ۵۰ هزار دلار هزینه کرد!

در مراسم حراجی خیریه بنیاد حمایت از بیماران ایدزی التون جان ، که در ” وست هالیوود پارک” برگزار شد، این خواننده موفق و تهیه کننده برجسته هالیوود و استیو تیش ، هر دو در مزایده کتاب آشپزی خانگی “کت کورا” شرکت کردند و برای خرید این کتاب با هم رقابت کردند اما در نهایت با هم توافق کردند و مبلغ نهایی این کتاب که ۱۰۰ هزار دلار بود را بصورت شراکتی پرداخت کردند.

یکی از افراد حاضر در این حراج به مجله یو اس ویکلی گفت:” کتی به شوخی جیبهایش را جلوی دوربینها خالی کرد اما او و استیو با هم توافق کردند که قیمت نهایی این کتاب را که به ۱۰۰ هزار دلار رسید ، نصف به نصف پرداخت کنند.”

استیو و این خواننده ۲۷ ساله که در ماه دسامبر از همسرش راسل برند جدا شده است با تشویق نیل پاتریک هریس ، کمدین مشهور سینمای هالیوود ، در مزایده این کتاب شرکت کردند . نیل پاتریک هریس که ظاهرا” از دستورات آشپزی این کتاب استفاده کرده است با تعریف کردن از تجربیات موفق آشپزی خود با این کتاب این دو هنرمند را تشویق و ترغیب کرد که این کتاب آشپزی را بخرند.

تعدادی از ستاره های هالیوود از جمله مایلی سایرس ونساهادگنز و آستین باتلر نیز در این مراسم خیریه شرکت کردند . همه درآمد حاصل از این حراجی به بنیاد خیریه التون جان که برای حمایت از بیماران مبتلا به ایدز و جلوگیری از انتشار این بیماری تاسیس شده است ، اهدا می شود.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.