تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

«چک برگشتی» بهترین برنامه تلویزیون در نوروز ۹۱

«چک برگشتی» بهترین برنامه تلویزیون در نوروز ۹۱

مجموعه تلویزیونی «چک برگشتی» تا به حال بهترین برنامه از سوی مخاطبانی بوده که طی تماس با تلویزیون نظراتشان را اعلام کرده اند.

از مجموع ۱۵ هزار تماس تلفنی که با واحد ارتباطات مردمی سازمان صدا و سیما گرفته شده، ۶۴ درصد مخاطبان از برنامه های شبکه یک و ۳۶ درصد از برنامه های شبکه سه رضایت داشته اند.

بنابر این گزارش، از میان بیش از ۱۵ هزار تماس تلفنی با واحد ارتباطات مردمی صداوسیما (۱۶۲) از اول تا نهم فروردین ماه سال جاری برنامه های شبکه یک شامل: مجموعه های تلویزیونی «چک برگشتی»،«کسی خوابه!»، «لبخند بدون لهجه» و مستند «انسان و صخره» با رضایت ۶۴ درصدی از سایر شبکه های سیما پیشی گرفتند.

پس از شبکه یک، برنامه های شبکه سه شامل مجموعه نمایشی «دست بالای دست»، «خنده بازار» و فیلم های سینمایی این شبکه با ۳۶ درصد در مقام دوم این رقابت قرار دارد.

برنامه های «کلاه قرمزی» و «خانومی که شما باشید» از شبکه دو و مجموعه نمایشی «فراموشی»، مسابقه «از کی بپرسم؟» و فیلم های سینمایی شبکه تهران نیز مورد توجه مخاطبان سیما قرار گرفته اند.

واحد ارتباطات مردمی اداره کل روابط عمومی صداوسیما به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۱۶۲ برای هموطنان آماده دریافت نظرات مخاطبین تلویزیون است.

همچنین مخاطبان می توانند با مراجعه به سامانه http://۱۶۲.irib.ir و یا با ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۰۱۶۲ به ثبت نظرات خود بپردازند.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.