تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

چهره‌های مطرح سینما و موسیقی در مقابل دوربین مخفی!

چهره‌های مطرح سینما و موسیقی در مقابل دوربین مخفی!

برای اولین بار دوربین مخفی ستاره های ایران در قالب مجموعه «اینجا ایرانه…» از طریق شبکه نمایش خانگی به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش شبکه ایران،‌ مجموعه “اینجا ایرانه…” به تهیه‌کنندگی و کارگردانی فرید مرسی به زودی آماده توزیع در شبکه نمایش خانگی می‌شود.

حراجی

این مجموعه که شامل قسمت‌های مختلفی با عناوین: دوربین مخفی از مشاهیر، یک فنجان چای ، پارکور، بارکد و … است مراحل بازبینی در وزارت ارشاد را پشت سرگذارده و به زودی وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.
فرید مرسی، تهیه کننده و کارگردان “اینجا ایرانه…” گفت: در این فرم از برنامه سازی ما به سراغ افراد مطرح در حوزه سینما، موسیقی و ورزش رفته و انها را در موقعیت‌های خاص قرار دادیم سپس واکنش آنها را به تصویر کشیده و به اتفاق خود شخص به تحلیل و چرایی واکنشش پرداختیم. مقصود از ساخت این برنامه علاوه بر پر کردن اوقات فراغت بیننده این بوده که مردم به شباهتهای افراد مشهور با خودشان بیشتر پی برده و به نوعی فاصله میان انها و مردم برداشته شود.ضمن این‌که یادآور این نکته به هنرمندان است که هرشهرتی را مدیون مردمی هستند که وقت خود را صرف دیدن و شنیدن انها می‌کنند.
فرید مرسی اضافه کرد: به جرات می توان گفت که مجموعه‌ای در این سبک و سیاق برای اولین بار در ایران ساخته و ارائه می‌شود. در بخش گپ و گفتگو نیز تحت عنوان “یک فنجان چای” به مصاحبه با افرادی چون حامد بهداد. کامبیز دیرباز، فرزاد فرزین، سیروان خسروی، آناهیتا همتی و اشکان خطیبی پرداخته‌ایم که توسط رامبد جوان اجرا می‌شود .
وی ادامه داد: بخش بارک هم شامل اولین فیلم کوتاه اکشن است که میتوان آن را به لحاظ تکنیکی جلوتر از سینما و تلویزیون ایران دانست. از دیگر بخش‌های این مجموعه بخشی چند دقیقه‌ای آموزش دفاع شخصی توسط قهرمان ایرانی کیک بکس جهان است که یکی از نواوریهای مجموعه رسانه‌ای “اینجا ایرانه” محسوب میگردد.در قسمت پارکور نیز برای نخستین بار در ایران زیبا ترین و تکنیکی ترین مستند ورزشی را در زمینه( پارکور و فری راننینگ) به همراه نماهنگ های زیبا به نمایش خواهد گذاشت.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.