تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

چند خبر جدید از ماجرای جدایی کیتی هولمز و تام کروز

چند خبر جدید از ماجرای جدایی کیتی هولمز و تام کروز

گزارش‌ها جکایت میکند که در چند روز گذشته از زمان درخواست قانونی طلاق کیتی هولمز از تام کروز، تعدادی افراد مشکوک در اطراف آپارتمان محل زندگی زن سابق تام کروز و دختر ۶ ساله‌اش سوری که با مادرش زندگی می‌کند، این مادر و دختر را زیر نظر دارند.

حراجی

کیتی هولمز به خبرنگاران گفت پلیس آمریکا رو از وجود این افراد مشکوک در اطراف محل زندگی خود آگاه کرده است.
تام کروز که مشغول فیلمبرداری فیلم جدید خود در ایسلند بود پس از شنیدن خبر درخواست طلاق زنش بی‌درنگ به آمریکا بازگشته است.
کیتی هولمز بازیگر هالیوود و همسر تام کروز که در حال طلاق گرفتن از تام کروز می‌باشد پس از جنجال جدایی او از شوهرش، با چندین مرد قوی هیکل مسلح که محافظان او هستند در نیویورک دیده شد! کیتی هولمز امروز به پلیس آمریکا اعلام کرد که از مردان مسلح و جاسوسانی که او و دختر ۶ ساله‌اش رو از زمان جدا شدن از تام کروز تعقیب میکنند وحشت دارد و به همین دلیل برای حفاظت از جان خود و دخترش، به استخدام چندین بادی گارد مسلح اقدام کرده است.
پدر کیتی هولمز که وکیل مشهوری در آمریکاست به دخترش برای جدا شدن از تام کروز پس از ۵ سال زندگی مشترک با این ستاره هالیوود کمک کرد.

این سومین ازدواج تام کروز پس از میمی راجرز و نیکول کیدمن است که با طلاق به پایان می‌رسد.
عکس‌هایی منتشر شده است از داخل آپارتمان پنت هاوس شیک و بزرگی در منطقه اعیان نشین دان تاون نیویورک به ارزش ۲۸ میلیون دلار که کیتی هولمز ستاره هالیوود و زن در حال طلاق تام کروز به بهای ۱۲ هزار دلار در ماه اجاره کرده و همراه با دخترش سوری از این پس در آن زندگی می‌کنند. مبلمان و مجسمه‌های آنتیک این آپارتمان چشمگیر است.

منبع : paridokht.com

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.