تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

پیوستن پولادی به پرسپولیس منتفی شد!

پیوستن پولادی به پرسپولیس منتفی شد!

هیئت مدیره باشگاه صنعت مس کرمان در مورد پیوستن مهرداد پولادی به تیم پرسپولیس اطلاعیه‌ای صادر کرد که به شرح زیر است؛
به اطلاع مردم شریف و هواداران عزیز تیم فوتبال صنعت مس کرمان می‌رساند پس از اعلام نیاز باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور آقای مهرداد پولادی در ترکیب این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، هیئت مدیره باشگاه صنعت مس کرمان با تاکید بر ضرورت حضور مقتدرانه نماینده فوتبال جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های بین المللی، درخواست باشگاه پرسپولیس را مورد موافقت قرار داد اما از آنجا که بر خلاف توصیه‌های مکرر مدیران ارشد باشگاه به آقای مهرداد پولادی، درخصوص پرهیز از هرگونه مصاحبه علیه جناب آقای میروسلاو بلاژویچ، سرمربی محترم تیم فوتبال صنعت مس کرمان، پولادی با مصاحبه‌های غیر‌مسئولانه نسبت به حاشیه سازی‌های غیرحرفه ای در سطح رسانه‌ها اقدام نموده است، هیئت مدیره باشگاه صنعت مس کرمان انتقال قرضی آقای مهرداد پولادی به تیم فوتبال پیروزی تهران را کان لم یکن اعلام می‌کند.
همچنین مهرداد پولادی در مورد بیانیه هیئت مدیره باشگاه مس کرمان مبنی بر مخالفت با پیوستنش به پرسپولیس گفت: «اکنون کرمان هستم و صبح هم در باشگاه بودم و هیچ صحبتی در این زمینه نشد. قرار بود امروز گنجعلی خانی مدیر عامل باشگاه تفاهم نامه انتقال من را امضا کند تا به طور قرضی به پرسپولیس بروم اما آن طور که به من گفتند دیسک کمر ایشان عود کرد و امروز به باشگاه نیامده بود.»
وی ادامه داد: «قرار شد فردا به باشگاه بروم و این تفاهم نامه امضا شود و به پرسپولیس بروم. اکنون هم در جریان این مسائل نیستم. نمی‌دانم چه باید بگویم. ابتدا باید با مسئولان باشگاه صحبت کنم تا ببینم ماجرا چیست.»

پولادی در مورد اینکه در صورت مخالفت با انتقالش به پرسپولیس چه واکنشی انجام می‌دهد، عنوان کرد: «واقعا نمی‌توانم کاری کنم. ابتدا باید با مسئولان باشگاه مس صحبت کنم تا ببینم قضیه از چه قرار است.»
وی در مورد اینکه مصاحبه‌اش علیه بلاژویچ عامل این تصمیم بوده،‌ اظهار داشت: «از زمانی که به آقای داوری رئیس هیئت مدیره قول دادم هیچ صحبتی علیه سرمربی مس نکردم و آن مسئله‌ حل شده بود.»

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.