تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

پرونده شکایت از اکبر عبدی و فریدون جیرانی به کاخ دادگستری رسید

پرونده شکایت از اکبر عبدی و فریدون جیرانی به کاخ دادگستری رسید

پرونده شکایت «محمد کمالی‌پور» از اکبر عبدی و عوامل برنامه هفت به شعبه جرایم رسانه‌ای و هنر کاخ دادگستری ارایه و ثبت شد‌.
«محمد کمالی‌پور» در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: پرونده شکایت از اکبر عبدی و عوامل برنامه تلویزیونی هفت (فریدون جیرانی و حمید پنداشته) به شعبه جرایم رسانه‌ای و هنر کاخ دادگستری ارایه و امروز به ثبت رسید و تا اعلام حکم قضایی، این پرونده را دنبال خواهم کرد.

وی درباره شکایت از برنامه‌سازان هفت گفت: در زمان نقد فیلم اجازه ندادند من روی خط برنامه بیایم و در آخرین برنامه سال گذشته «هفت» پس از صحبت‌های اکبر عبدی که مرا‌ در رسانه ملی کلاهبردار خواند، بارها خواستم روی خط برنامه بیایم که این اجازه و امکان را در اختیار من نگذاشتند و اکبر عبدی یک طرفه در مورد من صحبت کرد و مردم هم به قضاوت نشستند؛ درحالی که من دلایل منطقی و محکمه‌پسندی دارم که در دادگاه ارایه خواهم کرد.

وی در ادامه توضیح داد: صحبت‌های عبدی تهمت، افترا و جوسازی بیش نبود و من در شکایتم اعاده حیثیت کردم. ‌آنچه روی آنتن رفت، کذب محض بود و برنامه‌سازان برنامه هفت هم اجازه ندادند من از خودم دفاع کنم. آقای عبدی سه بار مبلغ قرارداد خود را با عناوین مختلف تغییر داد، ابتدا مبلغ ۴۵ میلیون تومان بود که در نهایت به ۷۵ میلیون تومان افزایش یافت اما ایشان بارها کار را به دلایل مختلف تعطیل کردند و سر ساعت حاضر نشدند و خسارت زیادی به پروژه وارد کردند.

وی در ادامه گفت: پیش از این نیز شکایتی به هیئت داوری خانه سینما و اداره کل نظارت و ارزشیابی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارایه دادم و در هر دو محکوم شده است.

تهیه‌کننده شرط اول در خاتمه افزود: متاسفم که برخی از هنرمندان که سال‌هاست در این عرصه فعالیت می‌کنند، حاشیه‌های بسیاری دارند و متاسفانه با رعایت نکردن حقوق دیگران به کارها لطمه می‌زنند.
پیش از این وکلای محمد کمالی‌پور در دادسرای ناحیه سه ونک شکایت خود را از نامبردگادن ارایه داده بودند.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.