تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

پرسپولیس و سپاهان در مسیر صعود قرار می گیرند؟

پرسپولیس و سپاهان در مسیر صعود قرار می گیرند؟

رقابتهای هفته دوم فوتبال لیگ قهرمانان آسیا فردا(چهارشنبه) با دیدارهای نمایندگان ایران ادامه می یابد.

در این دیدارها پرسولیس با الشباب امارات بازی می کند و سپاهان مقابل الاهلی عربستان قرار می گیرد.

پرسپولیس ایران – الشباب امارات

پرسپولیس برخلاف لیگ برتر و جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا را خوب شروع کرد. شاگردان مصطفی دنیزلی در روز اول مسابقات در عربستان مقابل الهلال به تساوی یک بر یک رسیدند هرچند که می توانستند با ۳ امتیاز به ایران برگردند چرا که سرخپوشان تهرانی از حریف خود پیش افتادند و تیم عربستانی با یک بازیکن کمتر توانست بازی را به تساوی بکشاند اما در مجموع آن تساوی برای پرسپولیس نتیجه قابل قبولی بود.

الشباب امارات در هفته اول در خانه خود مقابل الغرافه قطر به تساوی بدون گل رسید. تیم اماراتی نمی تواند در ورزشگاه آزادی حریف چندان سرسختی برای تیم دنیزلی باشد چرا که توان مقابله با نماینده ایران ندارد اما اماراتی ها همچون دیگر تیمهای عربی، مسائل غیرفوتبالی را خوب بلدند و برای کسب نتیجه مورد نظرشان از این ابزار به خوبی استفاده می کنند.

پرسپولیس برای حضوری مقتدرانه و صعود از این گروه باید بازیهای خانگی اش را با موفقیت پشت سر بگذارد. تیم افندی در تهران باید الشباب امارات را شکست دهد تا بتواند به آینده امیدوار شود در غیر اینصورت سرنوشت سالهای گذشته در آسیا در انتظارش خواهد بود.

الاهلی عربستان – سپاهان ایران

الاهلی عربستان در شرایطی میزبان سپاهان است که در روز اول نتیجه جالبی کسب نکرد و در قطر یک بر صفر مقابل لخویا شکست خورد و دست خالی به خانه اش برگشت. تیم عربستانی قطعا حریف سرسختی برای نماینده ایران در خانه اش خواهد بود و ا تمام امتیازات میزبانی اش استفاده خواهد کرد تا در زمین خودش نتیجه خوبی کسب کند.

سپاهان روز اول گام محکمی برداشت و در ورزشگاه فولاد شهر موفق شد النصر امارات را شکست دهد. شاگردان زلاتکوکرانچار که تیمی مطرح در لیگ قهرمانان آسیا محسوب می شوند، در این بازی روز سختی را در عربستان پشت سر خواهند گذاشت اما با توجه به مهره های با تجربه ای که در ترکیب سپاهان حضور دارند، طلایی پوشان اصفهانی برای کسب نتیجه مطلوب در عربستان چندان هم نا امید نیستند و قطعا برای کسب امتیاز در این دیدار شرکت خواهند کرد.

الاهلی در نگاه اول نمی تواند مانع مهم و سرسختی برای سپاهان باشد اما شاگردان کرانچار باید کاملا هوشیار باشند چرا که تیمهای عربستانی تمام تدابیر غیر فوتبالی را به کار می گیرند تا نتیجه را به نفع خودشان رقم بزنند.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.