تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

نیکی کریمی : فیلمنامه جدیدی در دست نگارش دارم

نیکی کریمی : فیلمنامه جدیدی در دست نگارش دارم

نیکی کریمی در حاشیه نشست خبری فیلم «آذر» در کاخ جشنواره فیلم فجر در گفت وگو با خبرنگار سینما و تئاتر خبرگزاری فارس و به نقل از سایت تفریحی عنوان کرد: در حال حاضر بعد از فیلم «آذر» تصمیم دارم مدتی استراحت کنم چرا که کار آذر تازه دیروز به جشنواره رسید و ما تاکنون درگیر آن بودیم.

وی در ادامه یادآور شد: اما کارهای آینده هنوز برنامه ای ندارم البته یک فیلمنامه در دست دارم که کار برای ساخت خودم است اما نمی دانم که کی به مرحله اجرایی برسد.

کریمی درباره موتورسواری خود در فیلم «آذر» گفت: من یک ماه برای این کار تمرین کردم. البته در بخش هایی مثل صحنه تصادف از بدل کار استفاده شد اما سایر موتورسواری ها با خودم بود.

تهیه کننده و بازیگر نقش «آذر» در فیلم در جمع خبرنگاران گفت: بهرحال این غیر قابل اجتناب است که یک تیم با تجربه بیست ساله مثلا چالشی با کارگردانی جوان نداشته باشد بهرحال همه اینها تصحیح شد چرا که همه هدف ما ساخت یک فیلم خوب و آبرومند بود که هدف اش گفتن مسائل اجتماعی است.

وی با ابراز امیدواری از اینکه فیلم بتواند نظر داوران را جلب کند، گفت: بهرحال سینما سلیقه است و داوران سلایق خود را اعمال می کنند اما باز هم خوش بین هستم.

کریمی اظهار داشت: ما فیلم می سازیم تا یک اثر ماندگار را خلق کنیم و حرفی زده باشیم که تماشاگر به فکر فرو برود. حقوق زنان یکی از آنها مسائل مهم است که من بر آن بسیار پافشاری دارم من در این فیلم تلاش کردم قصه زنی را بگویم که فشارهای زیادی را تحمل می کند در نهایت برای حفظ عزت نفس و غرور خود مجبور می شود زندگی اش را ترک کند.

وی همچنین اظهار داشت: واقعیت این است که من گرایش به حقوق زنان دارم و می دانم که در تمام دنیا زنان مشکلات زیادی را تحمل می کنند بنابراین هر جا که نیاز باشد برای آنها فیلم می سازم.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.