تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

نسخه الکترونیکی مجموعه کتابهای ” هری پاتر” به فروش می رسد

نسخه الکترونیکی مجموعه کتابهای ” هری پاتر” به فروش می رسد

آخرین کتاب مجموعه جادوگری ” هری پاتر ” در سال ۲۰۰۷ منتشر شد و آخرین فیلم آن در ماه ژوئیه سال گذشته اکران شد اما مجموعه هری پاتر هنوز هم خبر ساز است.

سازندگان وب سایت جدید هری پاتر با نام ” pottermore.com ” روز پنج شنبه اعلام کردند که نسخه الکترونیکی و کتابهای شنیداری هفت رمان پر فروش و مشهور ” هری پاتر” که توسط جی کی رولینگ نوشته شده اند،از طریق این وب سایت به فروش می رسند.

در حال حاضر فقط ساکنان کشورهای انگلستان و آمریکا می توانند این کتابهای الکترونیکی و شنیداری را تهیه کنند . قیمت کتابهای الکترونیکی ” هری پاتر ” ۷.۹۹ دلار آمریکا معادل ۴.۹۹ پوند انگلیس است و قیمت کتابهای شنیداری این مجموعه ۲۹.۹۹ دلار معادل ۱۷.۹۹ پوند انگلیس است .

بنا به گفته سازندگان این وب سایت ، در هفته های آینده امکان خرید این کتابهای الکترونیکی و شنیداری برای ساکنان فرانسه ، ایتالیا ، آلمان و اسپانیا نیز فراهم خواهد شد.

کتابهای الکترونیکی “هری پاتر” فقط از طریق وب سایت “pottermore .com ” به فروش می رسند .

تا بحال بیش از ۴۵۰ میلیون نسخه از رمانهای هری پاتر در سراسر جهان فروخته شده است اما رولینگ سالهاست که تلاش می کند نسخه الکترونیکی این رمانها را نیز منتشر کند.

او سال گذشته اعلام کرده بود که کتابهای الکترونیکی هری پاتر از طریق وب سایت “pottermore.com “که پرتال سایت تعاملی برای ورود به دنیای هری است ، به فروش خواهد رسید.

نسخه کامل این وب سایت که شامل یک دایره المعارف مجازی هری پاتر ، بازیهای کامپیوتری ، شبکه اجتماعی و یک فروشگاه آنلاین است ، قرار است در ماه آوریل سال جاری راه اندازی شود.

جی کی رولینگ ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد یک رمان برای بزرگسالان بنویسد اما نام و تاریخ انتشار این رمان هنوز فاش نشده است.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.