تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

«نارنجی پوش» بی رقیب می تازد!

«نارنجی پوش» بی رقیب می تازد!

«نارنجی پوش» به لطف رانتهای تبلیغی فراوان شهرداری و البته چینش نادرست اکران توانسته به یکه تاز فروش در سینماها بدل شود.

تازه ترین فیلم داریوش مهرجویی در حالی وارد هفته دوم نمایش خود شده که به لطف عدم وجود رقیب توانسته به طور متوسط فروش روزانه ای بالغ بر ۲۰ میلیون را تجربه کند.

«نارنجی پوش» که با حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری ساخته شده در پردیسهای سینمایی تحت نظر شهرداری به طور کاملا ویژه ای اکران شده و علاوه بر وجود استندها و بنرها، از رانتهای تبلیغی خاصی هم برخوردار بوده است و از جمله اینکه دست اندرکاران پردیسها با پوشیدن کاورهای نارنجی رنگ به تبلیغ برای این فیلم می پردازند.

شاید اگر در کنار «نارنجی پوش» یک رقیب سینمایی قدرتمند وجود می داشت حتی یک کمدی مثل «چک» یا «خوابم می آد» رقابتی عادلانه درفروش رقم می خورد اما در شرایط فعلی که اغلب مخاطبان «قلاده های طلا» را دیده اند و دیگر فیلمهای تازه اکران شده نظیر «سیب و سلما» و «چگونه میلیاردر شدم» هم به لحاظ کیفی به شدت نازل هستند فروشی که برای «نارنجی پوش» رقم خورده بیشتر برآمده از عدم وجود یک رقابت درست و حسابی است!

ای کاش درست اندرکاران شورای صنفی نمایش با یک تدبیر صحیح کاری می کردند که اکران دوم نوروز حداقل دارای دو فیلم باکیفیت دیگر هم می بود تا هم استقبال مخاطبان از سینماها بیشتر می شد و هم به لحاظ فروش رکود سینماها تا حدی تعدیل می یافت.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.