تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

مگان فاکس عمدا شوهرش را عصبانی می کند!

مگان فاکس عمدا شوهرش را عصبانی می کند!

مگان فاکس بخوبی می داند که چطور همسرش را عصبانی کند !

مگان فاکس برنامه تلویزیونی قدیمی همسرش ، برایان آستین گرین، با نام “بورلی هیلز ” را تماشا می کند و اینکار او باعث عصبانیت برایان می شود وظاهرا” همین موضوع اخیرا” باعث شده است که این زوج واقعا” دچار اختلاف و مشکل شوند.

برایان گفت:”مگان سعی می کند این برنامه های قدیمی را از شبکه “سواپ نت ” تماشا می کند و به همین دلیل خودش دچار مشکل شده است زیرا ما مجبور شدیم قانونی بگذاریم که بر طبق آن هیچ کدام از ما کارها و برنامه های یکدگیر را تماشا نکنیم.”

اگرچه این برنامه تلویزیونی قدیمی که بیش از ۱۰۰ قسمت از آن پخش شد ، در سالهای ۱۹۹۰ بسیار محبوب بود اما اصرار دارد که هیچ داستان خاصی از این برنامه به یاد نمی آورد وهیچ یادگاری و یا خاطره ای به عنوان یادبود از این برنامه نگه نداشته است.

او گفت:” راستش را بخواهید این برنامه یک لکه وتیرگی بسیار بزرگ بود . ما ۳۰۰ برنامه ضبط کردیم اما من فقط ستاره های مهمان این برنامه را به یاد می آورم.”

“در واقع من هیچ چیزی از این برنامه نگه نداشتم . تنها چیزی که نگه داشتم عکسی است که من و آرون اسپیلینگ (تهیه کننده برنامه) در هنگام دریافت جایزه منتخب مردم ، گرفتیم. او جایزه را گرفت و هر دوی ما با آن جایزه عکس گرفتیم.”

من تقریبا” با تمام عوامل این برنامه هنوز هم در ارتباط هستم . قبل از اینکه به اینجا بیایم با لوک پری صحبت کردم ، با جنی گارٍ هم صحبت کردم و دو هفته دیگر لوک را خواهم دید. ایان زیرینگ را هم مرتبا” می بینم.”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.