تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

مازیار فلاحی : حضور در جشنواره فجر برایم یک افتخار است

مازیار فلاحی : حضور در جشنواره فجر برایم یک افتخار است

مازیار فلاحی خواننده پاپ و هنرپیشه فیلم سینمایی «یادم تو را فراموش» در گفت وگو با خبرنگار سینما و تئاتر خبرگزاری فارس عنوان کرد: من ابتدا قرار بود که در این فیلم فقط آهنگساز باشم، پیمان عباسی خیلی سال است که مرا می شناسد براساس شناخت از من نقشی نوشت و کنار داستان قرار داد.

وی در ادامه افزود: من هم سعی کردم تابع کارگردان فیلم باشم و هر آنچه آقای عطشانی می خواستند پیاده کنم، حال نمیدانم چقدر موفق شده باشم.

فلاحی در پاسخ به این سوال که اولویت اول برایش بازیگری است یا خوانندگی گفت: قطعا من موسیقی برایم اولویت دارد هر چند بازیگری هم من از قلب یخی آغاز کردم و برایم جذاب است، بنابراین سعی کردم در این نقش نیز از فضای عاطفی داستان دور نشوم.

این خواننده پاپ کشورمان از تجربه بازیگری اش به خوبی یاد کرد و گفت: حضور در جشنواره فجر برای هر کسی یک افتخار است من هم کسی بودم که برای فیلم تجارت مسعود کیمیایی ظهر هنگام در سرمای سینما آزادی در صف می ایستادم و نیمه شب در سینما فرهنگ موفق می شدم این فیلم را ببینم، من هم عین همین مردم در سرما و گرما در صف سینما می ایستادم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا موفق شده فیلمی در جشنواره ببیند، گفت: خیر به دلیل اینکه آلبوم جدید جمع میکنم و ایام دهه فجر هم سرمان شلوغ است و برنامه داریم موفق نشدم فیلمی ببینم اما هنوز هم دوست دارم مثل بقیه در صف بایستم و فیلم ببینم.

وی در ادامه اظهار داشت: من بیش از سی موسیقی برای فیلم های سینمایی ساختم و کارهای تلویزیونی هم داشتم علاقه ام به سینما باعث شد در این حوزه فعال تر باشم.

فلاحی در ادامه گفت: من همیشه شرمنده هوادارانی هستم که همیشه مایه دلگرمی ام هستند و هر جا که باشم اگر بتوانم وقتم را در اختیارشان قرار می دهم.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.