تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

لیدی گاگا خوابهای شیطانی می بیند!

لیدی گاگا خوابهای شیطانی می بیند!

لیدی گاگا معتقد است که وقتی به خواب می رود شیطان رویاهای او را شکار می کند.

خواننده آهنگ موفق ” به این شکل متولد شده ام” از دیپاک چوپرا مشاور معنوی و پزشک سابق مایکل جکسون ، درخواست کمک کرد تا ارواح شیطانی را از رویاهای وحشتناک او دور کند. دیپاک با برگزاری جلسات مشاوره برای مایکل جکسون به او کمک می کرد که الگوهای تنفسی اش را تغییر دهد و بهتر بخوابد .

گاگا گفت:” من دائما” یک رویای وحشتناک می بینم . هر شب خواب می بینم که یک روح در خانه من وجود دارد ، این روح مراهمراه خودش به اتاقی می برد که در آنجا دست و پاهای یک دختر بلوند با طناب بسته شده است واز اطراف کشیده می شود.

” من این خواب را برای دیپاک تعریف کردم و به او گفتم که این خواب آنقدر ترسناک بود که من فکر کردم شاید یک روح شیطانی سعی می کند کنترل مرا بدست بگیرد.”

” اما او به من خندید و گفت من باید یاد بگیرم این افکار جنون آمیز را از سرم بیرون کنم .من به او گفتم:شیطان سعی می کند کنترل مرا بدست بگیرد اما من دختر خوبی هستم ! اما به من گفت که اصلا” نباید نگران باشم.”

” این ستاره پاپ ۲۵ ساله از این دکتر هندی در خواست کرد که او را هیپنوتیزم کند و به او کمک کند تا از شر این خواب شیطانی خلاص شود.”

او به روزنامه دیلی استار گفت:”من قصد دارم از روشهای درمانی دیپاک استفاده کنم و بوسیله هیپنوتیزم از شر این رویاهای وحشتناک خلاص شوم. من انسان بسیار معنوی هستم.”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.