تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

فیلم ابد و یک روز وارد شبکه نمایش خانگی می شود

فیلم ابد و یک روز وارد شبکه نمایش خانگی می شود

فیلم سینمایی «ابد و یک روز» بعد از اکران در نوروز ۹۵ تنها فیلمی بود که امکان توزیع در شبکه نمایش خانگی را نیافت آن هم به دلیل وضعیت محمد امامی توزیع آن امکان پذیر نبود زیرا برای توزیع فیلم در شبکه نمایش خانگی موافقت همه مالکان نیاز است و محمد امامی سرمایه گذار بخشی از فیلم را برعهده دارد.

اما در اقدامی جالب در شرایطی که هفته گذشته یکشنبه ۳۰ آبان ماه همزمان با اربعین حسینی تعطیل رسمی بود در جلسه ای فوق العاده احتمالا مجوز نمایش خانگی فیلم ارایه شده است.  و موسسه دنیای هنر توزیع این فیلم را برعهده دارد و براساس اعلام مدیرعامل دفتر پخش دنیای هنر معماری  این فیلم از روز سه شنبه ۹ آذرماه در سراسر کشور توزیع می شود.

این در شرایطی است که روز سه شنبه ۹ آذر بین تعطیلات است و معمولاً فیلم های شبکه نمایش خانگی  را پس از اتمام تعطیلات و در هفته آینده توزیع می شوند، اما با تصمیم شرکت تولیدو توزیع فیلم «ابدو یک روز» در بین تعطیلات ماه صفر توزیع خواهد شد.

بازیگران این فیلم سینمایی : پیمان معادی، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، ریما رامین فر، شبنم مقدمی، شیرین یزدان بخش، معصومه رحمانی، مهدی قربانی، محمد علیمحمدی، اسماعیل گرجی

خلاصه داستان : خانواده در تدارک مراسم عروسى سمیه هستند،اما اتفاقاتی روابط خواهران و برادران را سرد می کند که در نهایت باعث ماجراهایی می شود.

عکس های فیلم سینمایی ابد و یک روز عکس های فیلم سینمایی ابد و یک روز 

فیلم “ابد و یک روز” یکی از آثار شاخص بخش نگاه نو و سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر می باشد که اولین فیلم بلند سعید روستایی است.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.