تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

فروش بلیت‌های تور کنسرت علیزاده و حدادی در گیلان

فروش بلیت‌های تور کنسرت علیزاده و حدادی در گیلان

اجراهای تورکنسرت حسین علیزاده و پژمان حدادی پس از دو هفته توقف ،از ۲۸ خرداد ماه در استان‌های گیلان ادامه پیدا می‌کند و شهرهای رودسر و سیاهکل میزبان این دو هنرمند خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حسین علیزاده و پژمان حدادی در ادامه کنسرت‌های بداهه‌نوازی در شهرهای مختلف کشور، طی روزهای ۲۸ تا ۳۰ خرداد در شهر رودسر به روی صحنه خواهند رفت.

بلیت‌های این کنسرت که ساعت ۲۱ روزهای یادشده در سالن شهید آوینی برگزار می‌شود، از ظهر امروز شنبه – ۲۰ خرداد – در مراکز ی چون رودسر – فروشگاه موسیقی چکاوک( ۶۲۲۳۱۵۳ – ۰۱۴۲)، رودسر – آموزشگاه موسیقی نوای ایران( ۶۲۲۸۴۰۰ – ۰۱۴۲)، لاهیجان – آموزشگاه موسیقی آوای پارسه( ۲۲۴۲۸۳۸ – ۰۱۴۱)، لنگرود – آمورشگاه موسیقی آوای پارسه( ۵۲۵۰۴۰۰ – ۰۱۴۲)، رشت – شهرکتاب ( ۷۲۳۵۷۰۴ – ۰۱۳۱)، رشت – فروشگاه سروش( ۲۲۳۲۵۲۵ – ۰۱۳۱)، رامسر – آموزشگاه اردیبهشت( ۵۲۵۹۵۹۸ – ۰۱۹۲) به فروش می‌رسد.

این دو هنرمند همچنین در تاریخ ۳۱ خرداد در سالن مهیار دیلمی شهرستان سیاهکل کنسرت خواهند داشت.

براساس اعلام برگزارکنندگان تورکنسرت «آن و آن» با نظر حسین علیزاده و با هماهنگی انجام شده با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیاهکل ،بلیت‌های این کنسرت صرفاً برای اهالی این شهر در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان سیاهکلی می‌توانند از فردا -۲۱ خرداد ماه – با مراجعه به کتابفروشی بابایی (۳۲۲۳۲۱۶-۰۱۴۲ و ۳۲۲۲۴۵۵ – ۰۱۴۲) بلیت این کنسرت را تهیه کنند.

همچنین روابط‌عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیاهکل (۳۲۲۰۸۰۵ – ۰۱۴۲) نیز آماده پاسخگوی به سؤالات مردم در خصوص این کنسرت است.

تورکنسرت حسین علیزاده و پژمان حدادی از تاریخ ۱۷ اردیبهشت با اجراهایی در شهر اهواز آغاز شد و این دو هنرمند طی یک ماه گذشته کنسرت‌هایی را در شهرهای اهواز، بهبهان، بوشهر، تبریز، ساری و آمل به روی صحنه بردند که با استقبال مردم مواجه شد.

تور کنسرت «آن و آن» با کنسرت‌هایی که در تاریخ‌های ۴ تا ۹ تیر در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود، به پایان خواهد رسید

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.