تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

عکس های رویاتیموریان و روناک یونسی و لیلا برخورداری

عکس های رویاتیموریان و روناک یونسی و لیلا برخورداری

عکس های تک از رویا تیموریان و لیلا برخورداری و روناک یونسی

رویا تیموریان همسر مسعود رایگان و لیسانس بازیگری و کارگردانی از دانشگاه هنر در سال ۱۳۶۶ است. فعالیت در رادیو از سال ۱۳۶۰ و فعالیت در تلویزیون را از سال ۱۳۶۲ با مجموعه برده رقصان (ابوالقاسم معارفی) شروع کرد. در سینما از سال ۱۳۷۳ با بازی در فیلم در حسرت دیدار (محرم زینال زاده) که هرگز به نمایش درنیامد آغاز به کار کرد.

روناک یونسی متولد ۹ دی ماه ۱۳۵۹ در تهران.تحصیلاتش کارشناسی طراحی صنعتی از دانشکده هنر و معماری.ساکن محله ی کامرانیه ی تهران است.
قبل از ورود به عرصه ی بازیگری در رشته ی تخصصی خود دیزاین داخلی مشغول به فعالیت بود.بعد از ورود به این عرصه دیگر نتوانست رشته ی تخصصی خود را ادامه دهد.

روناک یونسی در کنار شتر

لیلا برخورداری بازیگری است که با بازی در نقش «کبری» دختر عقب افتاده مجموعه «خواب و بیدار»، میان مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید. او دارای لیسانس بازیگری است و یک دوره بازیگری را در آموزشگاه استاد سمندریان گذرانده است. او هم اکنون در مقطع کارشناسی ارشد رشته کارگردانی در دانشکده هنرهای زیبا تحصیل می‌کند. برخورداری برای اولین بار در مجموعه «ولایت‌عشق» نقش آفرینی کرد. بازی در مجموعه‌های همسفر، جوانی، دوران سرکشی، خواب و بیدار، بی صدا فریاد کن، فصل زرد، حس سوم و کلانتر و ساختمان ۸۵ را هم در کارنامه خود دارد. فیلم سینمایی «نظام از راست» را نیز در نوبت اکران دارد.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.