تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

عکس های جدید سحر قریشی و لیلا اوتادی در سریال پیکسل

عکس های جدید سحر قریشی و لیلا اوتادی در سریال پیکسل

تصویربرداری فاز اول سریال «پیکسل» به کارگردانی محمود معظمی به پایان رسید و فاز دوم و سوم توسط محمدحسین لطیفی طی روزهای آینده کلید می‌خورد.

محمد حسین لطیفی که به عنوان مشاور پروژه در سریال «پیکسل» حضور داشت، در آخرین روزهای تصویربرداری فاز اول، برای نخستین بار جلوی دوربین رفت و یکی از نقش‌های کلیدی و حساس این سریال را ایفا کرد. با پایان فاز اول، کارگردانی این سریال هم به لطیفی رسید تا فاز دوم و سوم «پیکسل» با حضور او در مقام بازیگر و کارگردان پیش برود.

حامد عنقا طراح، نویسنده و تهیه‌کننده سریال «پیکسل» است و ساختار روایی آن را با فرمتی جدید پایه‌ریزی کرده است. این سریال که قرار است در فضایی خارج از شبکه نمایش خانگی توزیع شود، نخستین تجربه سریال تعاملی به حساب می‌آید که بیننده‌ها در روند روایت داستان آن مشارکت دارند. جزئیات و کیفیت مشارکت مخاطبان در قصه طی هفته‌های آینده اعلام خواهد شد.

عکس لیلا اوتادی در سریال پیکسل

 لیلا اوتادی در سریال پیکسل

کامبیز دیرباز، پوریا پورسرخ، برزو ارجمند، لیلا اوتادی، سحر قریشی، جواد یحیوی، نرگس محمدی و امید حاجیلی بازیگران اصلی سریال هستند. «پیکسل» سریال پر کاراکتری است و به مرور بازیگران مطرح دیگری به آن اضافه خواهند شد.

عکس سحر قریشی و برزو ارجمند در سریال پیکسل

عکس سحر قریشی و برزوارجمند در سریال پیکسل

«پیکسل» در ژانر معمایی ساخته می‌شود و داستان آن پیرامون محور یک اتفاق هولناک شکل می‌گیرد؛ اتفاقی که موجب می‌شود زندگی یک خواننده معروف و پر طرفدار با سرنوشت دو سوپر استار سینما گره بخورد، اما چه کسی این اتفاق را رقم زده و آن را جلو می‌برد؟

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.