تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

عکس متفاوت از حمید فرخ‌نژاد در جنگ جهانی دوم

عکس متفاوت از حمید فرخ‌نژاد در جنگ جهانی دوم

فیلمبرداری مرحله سوم پروژه تاریخی «استرداد» به کارگردانی علی غفاری در شهرک غزالی تهران در حال انجام است.
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در حال حاضر فیلمبرداری مرحله سوم پروژه تاریخی «استرداد» به کارگردانی علی غفاری، تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری و فیلمبرداری محمود‌ کلاری، در شهرک غزالی تهران در حال انجام است.

حمید فرخ نژاد در نمایی از فیلم سینمایی استرداد

در این مرحله طبق برنامه‌ریزی انجام شده سکانس‌های مربوط به تهران قدیم فیلم‌برداری خواهد شد.

«ایرج رامین‌فر» طراح صحنه و لباس بر عهده دارد و کار صدابرداری آن بر عهده «حسن زاهدی» است. «طهورا ابوالقاسمی» به همراه دیگر عوامل تولید در حال آماده کردن لوکیشن‌های بیمارستان، چاپخانه، زندان و… برای فیلمبرداری فاز بعدی این پروژه هستند.

نمایی از فیلم سینمایی استرداد

تاکنون بازیگرانی چون حمید فرخ‌نژاد، فرهاد قائمیان، الیسا کاچر، الکساندر ناوانف، سیاوش چراغی‌پور، صالح میرزآقایی، علی رام نورایی، شیرین یزدان‌بخش  و … جلوی دوربین رفتند.

حمید فرخ نژاد در نمایی از فیلم سینمایی استرداد

پروژه «استرداد» از محصولات بنیاد سینمایی فارابی و به تهیه‌کنندگی محسن‌علی‌اکبری است که برای اولین بار به بازخوانی برهه حساسی از تاریخ معاصر کشورمان می‌پردازد.  این فیلم برای نمایش در سی‌‌و یکمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود و امسال در بازار جشنواره فیلم کن چند سکانس از آن به نمایش در خواهد آمد.

حمید فرخ نژاد در نمایی از فیلم سینمایی استرداد

بنابراین گزارش، داستان فیلم «استرداد» به موضوع قرامت جنگی می‌پردازد که قرار بود توسط انگلستان امریکا و شوروی برای جنگ جهانی دوم به ایران داده شود و مربوط به مقطع زمانی ۱۳۳۲ است. این فیلم یک درام تاریخی درباره وقایع جنگ جهانی دوم و مسائلی است که پای نیروهای متحدین و متفقین را به ایران باز کرد و در آن به ماجرای پرداخت غرامت به ایران اشاره می شود.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.