تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

عکس فوتبالیست مشهور عکس های غیر اخلاقی اش را منتشر کرد!

عکس فوتبالیست مشهور عکس های غیر اخلاقی اش را منتشر کرد!

بعد از چاپ عکس سامی خدیرا و نامزدش ٬ سه خبرنگار مجله تونسی Ettounissia بازداشت و در حبس موقت به سر میبرند. این سه خبرنگار متهم به زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی شده اند. دادگاه رسیدگی کننده به این پرونده اعلام کرد این جرم می تواند مجازاتی بالغ بر ۵ سال حبس همراه با ۶۰۰ یورو جریمه برای آنها در پی داشته باشد.

این روزنامه عرب زبان به دلیل اینکه همان قدر که خدیرا در آلمان شناخته شده است در تونس هم شناخته شده است این تصویر را چاپ کرد.خدیرا یک بازیکن دو رگه آلمانی است که پدرش تونسی میباشد. این تصویر ابتدا در مرجله آلمانی “GQ” انتشار یافت. لنا گیرسک نامزد خدیرا یک مانکن برای شوهای تلویزیونی است و تابستان سال گذشته رابطه او با خدیرا توسط خود خدیرا علنا اعلام شد.

خبرنگاران”Ettounissia” اظهار داشته اند که به دلیل چاپ عکس های غیر اخلاقی خدیرا به همراه نامزدش٬ توسط اسلام خواهان تونسی به مرگ تهدید شده اند. پلیس تونس برای محافظت از این خبرنگاران گارد ویژه ای را به خدمت گرفته است.
کشور تونس پس از برکناری زین العابدین بن علی دیکتاتور سابق این کشور٬ طی انتخاباتی در اکتبر ۲۰۱۱ قدرت را به طور موقت به دست دولت ائتلافی اسلام خواهان سپرد.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.