تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

عکس سریال «حیرانی» پس از نوروز هر شب پخش می‌شود

عکس سریال «حیرانی» پس از نوروز هر شب پخش می‌شود

سریال تلویزیونی «حیرانی» به کارگردانی مشترک کیوان علی‌محمدی و امید بنکدار پس از نوروز ۹۱ هر شب از تلویزیون پخش می‌شود.
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مجموعه تلویزیونی «حیرانی» اولین سریال هرشبی است که در سال ۹۱ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

حیرانی

بنا بر این گزارش، بناست این سریال از روز شنبه (۱۹ فروردین ماه) ساعت ۲۲ هر شب به جز پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها به روی آنتن شبکه یک سیما برود.

حیرانی

به گزارش فارس، سریال حیرانی به تهیه کنندگی رضا جودی در ۲۶ قسمت برای پخش از شبکه یک سیما ساخته شده و حمیدرضا پگاه، ستاره اسکندری، بابک حمیدیان، مهرداد صدیقیان، احمد ساعتچیان، آتنه فقیه نصیری، مریم بوبانی، فریبا جدی کار، فرخ نعمتی، اسماعیل محرابی، آزاده صمدی، هومن سیدی، فریده صابری، معصومه کریمی و پرویز پورحسینی، رویا جاویدنیا، گلاره عباسی، آتیه جاوید، شهین تسلیمی، رامونا شاه، کامران ملکی، بهروز قادری، اسماعیل جنتی، میثم رازفر، الهام کردا، رویا میرعلمی، ساناز اسدی، محمد علی ملک شاهی، محمد مین باشی و سما موسوی در آن ایفای نقش کرده‌اند.

حیرانی

حیرانی داستان پولاد مرزبان است که برای همراهی مادربزرگ بیمارش پس از سال ها به ایران باز می گردد- غافل از آن که مجموعه‌ای از رویدادها او را به ورطه حیرانی می کشاند.

سایر عوامل این مجموعه عبارتند از: نویسندگان: مهشید تهرانی، رویا اسدی، مدیر تصویربرداری: مرتضی پورصمدی، طراح صحنه: آیدین ظریف، طراح لباس: شیده محمود زاده، صدابردار: مهدی صالح کرمانی، مدیرتولید: بهرام جلالی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: رضا کشاورزی، دستیار دوم کارگردان: عباس نظام دوست، منشی صحنه: ماریا امیری، روایت و کارگردانی: کیوان علی محمدی و امید بنکدار.

حیرانی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.