تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

عکس بهناز جعفری در فیلم «تابلوی اعلانات»

عکس بهناز جعفری در فیلم «تابلوی اعلانات»

نسخه نهایی تله فیلم «تابلوی اعلانات» به کارگردانی مسعود کرامتی هفته آینده تحویل مرکز سیمافیلم می‌شود.
به گزارش خبر آنلاین، بهروز خوش رزم تهیه کننده این تله فیلم گفت: علیرضا فرساد تدوین فیلم را انجام داده است و ابوذر طاهریان نیز موسیقی «تابلوی اعلانات» را ساخته است. نسخه نهایی در ۹۳ دقیقه تحویل مرکز سیمافیلم خواهد شد.

او در ادامه افزود: لوکیشن‌های ‌تله‌فیلم «تابلو اعلانات» در تهران بوده است و تصویربرداری کار پس از ۲۵ جلسه اواخر زمستان گذشته به پایان رسیده است.
خوش رزم هدف از تولید این فیلم را تاکید نقش حضور والدین بر انسجام زندگی فرزندان شان در جامعه ماشینی حاضر عنوان کرد و گفت: خوشبختانه «تابلوی اعلانات» اثر تاثیرگذاری است و معتقدم در زمان پخش می‌تواند تلنگر خوبی برای نسل جوان باشد.
داستان فیلم تلویزیونی «تابلوی اعلانات» به قلم فروغ فروهیده درباره‌ مادری است که در شهرستان معلم است و دختر و پسری دارد که در تهران مشغول کار هستند؛ بچه‌ها با مسایل و مشکلاتی روبرو می‌شوند و مادر تصمیم می‌گیرد به تهران برود تا شاید بتواند سر و سامانی به زندگیشان بدهد و مشکلاتشان را تا حدودی حل کند.

بازیگرانی همچون آهو خردمند، بهناز جعفری ، مهدی احمدی و… در این تله فیلم نقش آفرینی می کنند.

بهناز جعفری در نمایی از «تابلوی اعلانات»

دیگر عواملی که در ساخت این فیلم همکاری دارند عبارتند از:
تصویربردار: مسعود کرانی، صدابردار: علیرضا غفاری‌نژاد، دستیار برنامه‌ریز: علیرضا سمیعی، منشی صحنه: مهرنوش هاشمی، طراح گریم: رضا رادمنش، مدیر تولید: منوچهر رهنما، طراح صحنه و لباس: مهری عطایی.
این تله فیلم در ابتدا قرار بود به کارگردانی شهرام شاه حسینی تولید شود در ‌‌نهایت تولید به مسعود کرامتی سپرده شده است.

کرامتی امسال قرار بود تله فیلم «برنده» را برای مرکز سیمافیلم کارگردانی کند که پس از پیشنهاد پروژه «تابلوی اعلانات» از سوی مرکز، در ‌‌نهایت سامان استرکی جایگزین وی در پروژه برنده شد.
«تابلو اعلانات» را بهروز خوش رزم برای گروه علمی – فرهنگی مرکز سیمافیلم تهیه کرده است.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.